امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30705
تاریخ انتشار: ۸:۲۱ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
چاپ خبــر
Share
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز خوب بود و این را از نامه سردار سلیمانی نیز می شود فهمید و ما باید این روند را تقویت کنیم.

یک کارشناس مسائل سیاسی: برجام برای ایران سودی ندارد/ تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز اقدام بجایی بود کارشناس مسائل سیاسی گفت: تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز خوب بود و این را از نامه سردار سلیمانی نیز می شود فهمید و ما باید این روند را تقویت کنیم. محمود معلمی […]

یک کارشناس مسائل سیاسی:

برجام برای ایران سودی ندارد/ تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز اقدام بجایی بود

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز خوب بود و این را از نامه سردار سلیمانی نیز می شود فهمید و ما باید این روند را تقویت کنیم.

محمود معلمی در گفتگو با صاحب نیوز در رابطه با بیانیه اتحادیه اروپا اظهار کرد: موادی که در بیانیه ذکر شده است بیشتر نشانگر مذاکره برای مذاکره هست و چیزی برای ایران به دست نیامده است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه غیر از حرف مورد با ارزشی برای ایران به دست نیامده است، عنوان کرد: در این مذاکرات شاهد بودیم اروپا هم همان راه آمریکا را می رود منتهی با تاکتیک دیگر و به عبارتی با ظاهر مذاکره و آرام آرام.

وی با تاکید بر اینکه ماندن در برجام برای ایران سودی ندارد، تصریح کرد: باید ببینیم نظام برای خروج از برجام و زمان آن چه تصمیمی می گیرد، آقای روحانی هم گفتند که در این مذاکرات توقعات ما برآورده نشده است، در اقتصاد نیز نباید منتظر این مذاکرات باشیم و هر چه سریع تر باید برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

معلمی ادامه داد: در مورد تهدید رئیس جمهور مبنی بر بستن تنگه هرمز باید بگویم که اصل این حرف خوب بود و این را از نامه سردار سلیمانی نیز می شود فهمید و ما باید این روند را تقویت کرده و عملیاتی کنیم.

وی افزود: تجربه نشان داده که مواضع رئیس جمهور دائما در حال تغییر است و اگر ثابت باشد سردار سلیمانی و سردار جعفری اعلام آمادگی کردند که ما توان این کار را داریم که اگر این کار را بکنند به گفته سردار سلیمانی این همان روحانی خواهد بود که ما سراغ داریم.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها