امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30697
تاریخ انتشار: ۴:۳۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چاپ خبــر
Share
سجادی ضمن انتقاد از بی برنامه گی مسئولان شهر گفت: من تا امروز ندیدم مسئولی برنامه مدون کوتاه مدت یا بلندمدت داشته باشد، باید بگویم مسئولان شهرما دچار روزمرگی شده اند. وی با اشاره به دلایل عدم پیشرفت نایین گفت: نباید اجازه دهیم کلیات فدای جزئیات شود هم مردم و هم مسئولان به جای حل مشکلات بزرگ غرق در جزئیات شده اند. سجادی همچنین ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام صادق (ع) افزود: از جمله مناسبت های این هفته روز عفاف و حجاب و سالگرد جریان سیاه تاریخی قتل عام صدها نفر از مردم مشهد بود که در مسجد گوهرشاد برای دفاع از حجاب قیام کردند.

امام جمعه نایین: دولتمردان آمریکا قصد دارند آرامش را از ملت ایران سلب کنند امام جمعه نایین گفت: شیطان بزرگ آمریکا همیشه در مقابل نظام اسلامی قرار گرفته است و از توطئه ها و خباثت های خود دست بر نداشته و کارنامه ای جز شیطنت و براندازی نظام ندارد. به گزارش نایینا حجت الاسلام سید علی […]

IMG_8729

امام جمعه نایین:

دولتمردان آمریکا قصد دارند آرامش را از ملت ایران سلب کنند

امام جمعه نایین گفت: شیطان بزرگ آمریکا همیشه در مقابل نظام اسلامی قرار گرفته است و از توطئه ها و خباثت های خود دست بر نداشته و کارنامه ای جز شیطنت و براندازی نظام ندارد.

به گزارش نایینا حجت الاسلام سید علی سجادی بیان کرد: دشمنان ملت و نظام اسلامی به خوبی دریافته اند وضعیت اقتصادی کشور از جمله گرانی کالا، نوسان نرخ ارز، گرانی سکه و طلا، گران شدن مسکن و مشکلات بانکی می تواند برای آن ها فرصت مناسبی ایجاد کند تا از این طریق بتوانند وارد صحنه شوند و به نیات شوم خود برسند.

سجادی با بیان اینکه جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است، افزود: دشمن نمی تواند از این طریق به اهداف شوم خود دست یابد و از این رو با مدیریت صحیح می توانیم در این جنگ پیروز شویم.
وی برخورد با اخلال گران اقتصادی، پیشه کردن صبر و تقوا برای خنثی سازی برنامه های دشمن و همراهی مردم با آرمان های انقلاب و دفاع از آن را عامل شکست دشمنان بیان کرد.

امام جمعه نایین افزود: دشمن با تحمیل ناامیدی در جامعه سعی دارد این امر را جلوه دهد که از نظام و انقلاب ما کاری ساخته نیست اما مردم با انسجام و وحدت همچون همیشه توطئه دشمنان را پاسخ خواهند داد.
وی بیان کرد: مردم ایران هوشیار و صابر هستند روزهای سخت زیادی را پشت‌سر گذاشته و از این بحران نیز عبور خواهند کرد.
امام جمعه نایین با اشاره به ضرورت تلاش مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور و شهرستان، تصریح کرد: مسوولان باید به مردم توجه کرده و پاسخگوی نیازهای آنان باشند تا سوء مدیریت‌ها مردم را گله‌مند نکند.
سجادی با اشاره به اینکه مردم از سوء مدیریت‌ها گلایه دارند، گفت: مسوولان باید به مردم توجه کنند تا کی باید این وضعیت از سوی مردم تحمل شود و مدیران ملزم به پاسخگویی هستند
حاج آقا سجادی امام جمعه نایین از عدم احداث بندر خشک در نایین که جزو مصوبات دولت گذشته بوده و به تائید دستگاه های اجرایی مرتبط رسیده است، انتقاد کرد.
سجادی افزود: چرا با وجود مصوبه احداث، این اقدام به دلایل نامشخص به شهرستان دیگری منتقل شده است، در حالی که شهرستان نایین چهار راه استان اصفهان است.
وی با بیان اینکه نماینده مردم نایین برای طرح بندر خشک پیگیری های زیاد کرده است، اضافه کرد: نایین دارای خطوط ریلی قابل توجه و بیشترین حجم تردد استان است و سه شرکت حمل ونقل بین المللی و مطرح کشور در این شهرستان قرار دارد.
سجادی ضمن انتقاد از بی برنامه گی مسئولان شهر گفت: من تا امروز ندیدم مسئولی برنامه مدون کوتاه مدت یا بلندمدت داشته باشد، باید بگویم مسئولان شهرما دچار روزمرگی شده اند.
وی با اشاره به دلایل عدم پیشرفت نایین گفت: نباید اجازه دهیم کلیات فدای جزئیات شود هم مردم و هم مسئولان به جای حل مشکلات بزرگ غرق در جزئیات شده اند.
سجادی همچنین ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام صادق (ع) افزود: از جمله مناسبت های این هفته روز عفاف و حجاب و سالگرد جریان سیاه تاریخی قتل عام صدها نفر از مردم مشهد بود که در مسجد گوهرشاد برای دفاع از حجاب قیام کردند.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها