امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30695
تاریخ انتشار: ۶:۰۱ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چاپ خبــر
Share
ه گزارش نایینا ؛ امرالله قنبری اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال به همت مردم نیکوکار شهرستان و خیران بیش از ۶۰۰ نفر از ایتام، بیماران صعب العلاج و نیازمندان از سفره های با کرامت اطعام و افطاری بهره مند شدند. وی افزود: همچنین تعداد ۲۵۰ سبد غذایی به خانواده های ضعیف تحویل شد و درآمد فطریه و کفارات جمع آوری شده کمیته امداد بالغ بر ۱۰ میلیون تومان بود که در زمینه معیشت، جهیزیه و درمان نیازمندان هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد نایین مطرح کرد؛ بهره‌مندی ۶۰۰ نفر از ایتام و بیماران صعب العلاج و نیازمندان از الطاف انسان‌دوستانه خیران نایینی مدیر کمیته امداد نایین گفت: بیماران صعب العلاج و نیازمندان در ماه مبارک رمضان از الطاف انسان دوستانه نیکوکاران و خیران بهره مند شدند. به گزارش نایینا ؛ امرالله قنبری اظهار کرد: در […]

مدیر کمیته امداد نایین مطرح کرد؛

بهره‌مندی ۶۰۰ نفر از ایتام و بیماران صعب العلاج و نیازمندان از الطاف انسان‌دوستانه خیران نایینی

مدیر کمیته امداد نایین گفت: بیماران صعب العلاج و نیازمندان در ماه مبارک رمضان از الطاف انسان دوستانه نیکوکاران و خیران بهره مند شدند.

به گزارش نایینا ؛ امرالله قنبری اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال به همت مردم نیکوکار شهرستان و خیران بیش از ۶۰۰ نفر از ایتام، بیماران صعب العلاج و نیازمندان از سفره های با کرامت اطعام و افطاری بهره مند شدند.

وی افزود: همچنین تعداد ۲۵۰ سبد غذایی به خانواده های ضعیف تحویل شد و درآمد فطریه و کفارات جمع آوری شده کمیته امداد بالغ بر ۱۰ میلیون تومان بود که در زمینه معیشت، جهیزیه و درمان نیازمندان هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد نایین بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) نایین در ماه مبارک رمضان امسال بیش از دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال کمک های نقدی اهدایی خیران به مددجویان تحت حمایت خود مساعدت کرده است.

وی افزود: با عنایت به تاکید و سفارش خداوند کریم در آیات متعدد قرآن و پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه معصومین به خصوص مولای متقیان ابوالایتام حضرت علی (ع) در خصوص ایتام و یتیم نوازی خیران و مردم نوعدوست می توانند با مراجعه به کمیته امداد یا تماس با شماره تلفن ۴۶۲۶۷۴۰۹ واحد اکرام ایتام نسبت به تکمیل فرم تعهد مساعت حامیان ایتام و محسنین در این امر خیر مشارکت کنند.

قنبری در ادامه از حمایت های بی دریغ نیکوکاران و خیران و سایر طرح های امداد تقدیر کرد و گفت: امیدواریم به همت نیکوکاران خیر اندیش اندکی از بار مشکلات اقشار ضعیف و محروم کاسته شود‌.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها