امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30670
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چاپ خبــر
Share
شهردار افزود: بهمن ماه سال گذشته پور بافرانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قول مساعدی در زمینه مرتفع کردن مشکلات انتقال شبکه اصلی آب رسانی داد و امروز با حمایت های همه جانبه و مجدانه این معضل حل شد

شهردار انارک گفت: عملیات آب‌رسانی ۸۸ فاز اولیه کوی نارسینه شهر انارک با ۲۰۰ واحد قابلیت سکونت آغاز شد.   به گزارش نایینا؛علیرضا نقوی در مراسم عملیات آبرسانی کوی نارسینه شهر انارک گفت: کوی نارسینه دارای ۸۸ فاز اولیه است و تا ۲۰۰ واحد قابلیت سکونت خواهد داشت. وی عدم امکانات رفاهی را موجب بی […]

شهردار انارک گفت: عملیات آب‌رسانی ۸۸ فاز اولیه کوی نارسینه شهر انارک با ۲۰۰ واحد قابلیت سکونت آغاز شد.

 

به گزارش نایینا؛علیرضا نقوی در مراسم عملیات آبرسانی کوی نارسینه شهر انارک گفت: کوی نارسینه دارای ۸۸ فاز اولیه است و تا ۲۰۰ واحد قابلیت سکونت خواهد داشت.

وی عدم امکانات رفاهی را موجب بی تمایلی مردم به ساخت و ساز در این منطقه برشمرد و افزود: بهمن ماه سال گذشته نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قول مساعدی در زمینه مرتفع کردن مشکلات انتقال شبکه اصلی آب رسانی داد و امروز با حمایت های همه جانبه و مجدانه این معضل حل شد.

شهردار انارک گفت: هزینه اولیه این پروژه بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون تومان آن را آبفای استان اصفهان تقبل کرده و تأمین بقیه هزینه ها بر عهده شهرداری و شورای اسلامی شهر انارک است.

نقوی گفت: پیش بینی می شود تا پایان تیرماه لوله کشی اولیه پروژه آغاز شود، انتظار می رود مالکان و ساکنان این منطقه هر چه سریع تر نسبت به دریافت پروانه ساختمان اقدام کنند و بتوانند مراحل دریافت انشعاب آب را به سر انجام برسانند.

شهر کویری انارک در ۷۵ کیلومتری شرق نایین قرار دارد.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها