امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30668
تاریخ انتشار: ۸:۴۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چاپ خبــر
Share
رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک گفت: از آغاز سال جاری تا کنون برای ۱۲۰۰۰ متر مربع از موقوفات شهرستان خور و بیابانک به ارزش بیش از ۱ میلیارد ریال ۵۴ سند مالکیت اخذ شده است.

رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک مطرح کرد؛ اخذ ۵۴ سند مالکیت برای ۱۲۰۰۰ متر مربع از موقوفات خور و بیابانک رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک گفت: از آغاز سال جاری تا کنون برای ۱۲۰۰۰ متر مربع از موقوفات شهرستان خور و بیابانک به ارزش بیش از ۱ میلیارد ریال ۵۴ سند مالکیت اخذ […]

1621812

رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک مطرح کرد؛

اخذ ۵۴ سند مالکیت برای ۱۲۰۰۰ متر مربع از موقوفات خور و بیابانک

رئیس اداره اوقاف خور و بیابانک گفت: از آغاز سال جاری تا کنون برای ۱۲۰۰۰ متر مربع از موقوفات شهرستان خور و بیابانک به ارزش بیش از ۱ میلیارد ریال ۵۴ سند مالکیت اخذ شده است.

به گزارش نایینا نقل از  صاحب نیوز؛ مجتبی بابایی اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده توسط اداره اوقاف و امور خیریه خور و بیابانک و همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در راستای حفاظت و صیانت از حقوق موقوفات و واقفان نیک اندیش و همچنین برای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش برای ۹۴ رقبه از رقبات این شهرستان ۵۴ سند مالکیت به نام موقوفات اخذ شد.

وی افزود: مساحت کل این رقبات در حدود ۱۲ هزار متر مربع است که براساس برآوردهای انجام شده ارزش این رقبات بیش از یک میلیارد ریال است و کاربری آن ها نیز کشاورزی و مزروعی است و براساس نیات ثبت شده در وقف نامه عواید حاصل از این رقبات برای تامین هزینه های مساجد، حسینه ها، روضه خوانی، امامزادگان عظیم الشان شهرستان و…. صرف می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خور و بیابانک اضافه کرد: همچنین با پیگیری های به عمل آمده توسط اداره اوقاف در راستای بروز کردن اطلاعات مربوط به رقبات و موقوفات شهرستان در سه ماهه اول سال جاری نیز ۳۶ سند مالکیت دفترچه ای موقوفات و رقبات شهرستان به سندهای تک برگ مالکیت تبدیل شده اند.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها