امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30664
تاریخ انتشار: ۱:۲۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
چاپ خبــر
Share
معاون فرماندار نایین گفت: دیدار با خانواده های شهدا باعث ایجاد انگیزه و روحیه ای مضاعف برای مسئولان و تلاش بیشتر می شود. به گزارش پیام نایین نقل از  صاحب نیوز؛ محسن میرزابیگی در دیدار با خانواده های معظم شهدای شهید علیرضا صمدی و محمود یوسفیان، گفت: شهدا چشم و چراغ این ملت و ذخایر معنوی ما هستند.

معاون فرماندار نایین گفت: دیدار با خانواده های شهدا باعث ایجاد انگیزه و روحیه ای مضاعف برای مسئولان و تلاش بیشتر می شود. به گزارش پیام نایین نقل از  صاحب نیوز؛ محسن میرزابیگی در دیدار با خانواده های معظم شهدای شهید علیرضا صمدی و محمود یوسفیان، گفت: شهدا چشم و چراغ این ملت و ذخایر […]

معاون فرماندار نایین گفت: دیدار با خانواده های شهدا باعث ایجاد انگیزه و روحیه ای مضاعف برای مسئولان و تلاش بیشتر می شود.
به گزارش پیام نایین نقل از  صاحب نیوز؛ محسن میرزابیگی در دیدار با خانواده های معظم شهدای شهید علیرضا صمدی و محمود یوسفیان، گفت: شهدا چشم و چراغ این ملت و ذخایر معنوی ما هستند.

وی با تاکید بر احترام به خانواده های معزز شهدا اظهار کرد: ما هر چه داریم از برکت خون شهداست. عزت، اقتدار، آسایش، رفاه و امنیت به واسطه ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان بدست آمده است.

معاون فرماندار نایین در ادامه با اشاره به نقش بی بدیل شهیدان در استمرار و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: از خداوند می خواهیم که به ما توفیق حرکت در مسیر شهدای عزیز را عطا کند.

میرزابیگی بیان کرد: دیدار با خانواده های شهدا باعث ایجاد انگیزه و روحیه ای مضاعف برای مسئولان و تلاش بیشتر می شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رییس اداره ورزش وجوانان نایین و جمعی از مسئولان در دیدار با خانواده شهیدان علیرضا صمدی و محمود یوسفیان، معاون فرماندار را همراهی کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها