امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30619
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۶
چاپ خبــر
Share
رئیس اتاق اصناف اصفهان بیان کرد: امروز اصناف به عنوان سنگر دفاعی جنگی نیاز به حمایت مسئولان دارند و آنها باید برای استحکام این سنگر دفاعی که خط مقدم جنگ با دشمن هستند، کمک کنند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: امروز اصناف به عنوان سنگر دفاعی جنگی نیاز به حمایت مسئولان دارند و آنها باید برای استحکام این سنگر دفاعی که خط مقدم جنگ با دشمن هستند، کمک کنند. به گزارش صاحب نیوز؛ رسول جهانگیری ذر جمع اصناف، بازاریان و مسئولان نایین اظهار کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند به مردم […]

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: امروز اصناف به عنوان سنگر دفاعی جنگی نیاز به حمایت مسئولان دارند و آنها باید برای استحکام این سنگر دفاعی که خط مقدم جنگ با دشمن هستند، کمک کنند.
به گزارش صاحب نیوز؛ رسول جهانگیری ذر جمع اصناف، بازاریان و مسئولان نایین اظهار کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داده، امنیت است که از زحمات عزیزان نظامی و انتظامی در همه زمینه ها تشکر می کنم.

وی در ادامه با اشاره به حاشیه های کار روزهای گذشته کاسبان و بازاریان، افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون تمام دنیا بسیج شده تا امنیت مردم ایران را بگیرند و امروز با شروع جنگ اقتصادی دشمن آن را در بازارهای ایران به راه انداخته اند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان بیان کرد: امروز اصناف به عنوان سنگر دفاعی جنگی نیاز به حمایت مسئولان دارند و آنها باید برای استحکام این سنگر دفاعی که خط مقدم جنگ با دشمن هستند، کمک کنند.

وی با اشاره به انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: اصناف از دوران انقلاب تاکنون همیشه در کنار این نظام بوده اند و هیچ هزینه ای را به دولت ها تحمیل نکرده اند.

جهانگیری یادگیری درس مکاسب را نشان از ارتباط خوب اصناف با جامعه روحانیت عنوان کرد و عجین شدن دین، روحانیت و مساجد با اصناف را از ویژگی آن بر شمرد.

وی گفت: اصناف در بزنگاه های سیاسی و اجتماعی از جمله انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس نقش غیر قابل انکار و موثری ایفا کردند تا جایی که کارکردهای گسترده اصناف باعث شده به عنوان یک نهاد مدنی نقش میانجی بین دولت و بخش خصوصی را به خوبی ایفا کنند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان آرامش در بازار را به عنوان اصلی ترین تعامل با متولیان نظارتی دانست و تصریح کرد: با شروع جنگ اقتصادی آرامش در بازار تنها عاملی است که باعث می شود تا کاسبان از تعطیلی کسب و کار خود جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه نیاز جامعه امروز به بخش اصناف بیش از هر زمان دیگری است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در حوزه بهبود کیفیت کالای ایرانی و همچنین تحقق شعار امسال گام برداریم، یقینا این موضوع در حوزه اصناف عینیت می یابد اما شرط این است که دولت به این بخش توجه کند.
payamnaein.ir
جهانگیری با تاکید بر اینکه امروز دشمن با برنامه ریزی های بسیار در زمینه اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام است، گفت: اصناف در این شرایط نقش حساس و بی بدیل برای برهم زدن نقشه های دشمن دارند چرا که از مهمترین بازوان انقلاب و پشتوانه نظام هستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها