امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30593
تاریخ انتشار: ۶:۳۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱
چاپ خبــر
Share
امام جمعه موقت نایین گفت: اکنون آمریکا جنایتکار با تحریم و تحرکات اقتصادی درصدد تفرقه در بین مردم و جدایی ملت با نظام‌ جمهوری اسلامی هست که باید همه در برابر این کارشکنی ها هوشیار باشیم.

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اکبر دهقان در خطبه های نماز جمعه در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی(ع) نایین گفت: آمریکا در ‌چند دهه گذشته با دسیسه های مختلف درصدد تفرقه در جامعه ایران بوده است که با وجود تلاش های بسیار نتوانسته وحدت این کشور را از بین ببرد. وی […]

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اکبر دهقان در خطبه های نماز جمعه در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی(ع) نایین گفت: آمریکا در ‌چند دهه گذشته با دسیسه های مختلف درصدد تفرقه در جامعه ایران بوده است که با وجود تلاش های بسیار نتوانسته وحدت این کشور را از بین ببرد.

وی اظهار کرد: قبل از انقلاب اسلامی، آمریکا جنایتکار برای ملت ایران تصمیم گیری می کرد اما امروز می بینیم با اجرای قانون و مردم سالاری دینی انتخابات پرشور در کشور برگزار می شود.

دهقان در بخش دیگری از سخنان خود افزود: صرفه جویی در مصرف آب و انرژی موجب می شود که در مواقع بحران دچار کمبود نشویم.

وی از مردم و مسئولان خواست که با نهایت دقت را در توزیع و کنترل مصرف آب داشته باشند زیرا صرفه جویی تاثیر بسزایی در جلوگیری از بحران کم آبی دارد.

امام جمعه موقت نایین با گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش و همچنین هفته قوه قضائیه بیان کرد: مسئولان این مجموعه باید همواره با مجاهدت قضایی، قانون گرایی و مردمداری خود را در خدمت مردم بدانند.

وی افزود: مهمترین رکن قوه قضاییه عدالت خواهی و عدالت محوری است.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها