امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30579
تاریخ انتشار: ۳:۱۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
چاپ خبــر
Share
دکتر بهزاد متولی زاده اظهار کرد: با شروع فصل گرما و ازدیاد کنه ها، احتمال بروز و انتقال برخی بیماری های دامی، به خصوص بیماری تب خونریزی دهنده کریمه -کنگو افزایش می یابد. وی در ادامه گفت: قصابان و کارگران کشتارگاه های دام از جمله افرادی هستند که نسبت به سایر اقشار جامعه در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند که در همین رابطه کارگاه آموزشی با موضوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه – کنگو برای قصابان و کارگران کشتارگاه دام نایین، با همکاری شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار شد.

رییس شبکه دامپزشکی نائین گفت: قصابان و کارگران کشتارگاه های نایین با بیماری تب کریمه کنگو آشنا شدند.   به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ دکتر بهزاد متولی زاده اظهار کرد: با شروع فصل گرما و ازدیاد کنه ها، احتمال بروز و انتقال برخی بیماری های دامی، به خصوص بیماری تب خونریزی دهنده کریمه -کنگو […]

رییس شبکه دامپزشکی نائین گفت: قصابان و کارگران کشتارگاه های نایین با بیماری تب کریمه کنگو آشنا شدند.

 

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ دکتر بهزاد متولی زاده اظهار کرد: با شروع فصل گرما و ازدیاد کنه ها، احتمال بروز و انتقال برخی بیماری های دامی، به خصوص بیماری تب خونریزی دهنده کریمه -کنگو افزایش می یابد.

وی در ادامه گفت: قصابان و کارگران کشتارگاه های دام از جمله افرادی هستند که نسبت به سایر اقشار جامعه در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند که در همین رابطه کارگاه آموزشی با موضوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه – کنگو برای قصابان و کارگران کشتارگاه دام نایین، با همکاری شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نایین خاطرنشان کرد: در این کارگاه آموزش های لازم به قصابان در رابطه با خطرات کشتار غیر مجاز و  راه های انتقال این بیماری به انسان از طریق کنه و دام آلوده و چگونگی پیشگیری از  بیماری ارائه شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ شهرستان نایین ۲۰ واحد قصابی فعال دارد.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها