امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30552
تاریخ انتشار: ۴:۳۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
چاپ خبــر
Share
در مصلای تهران محل برپایی نماز عید فطر، هزاران تن از شهروندان تهرانی که به شکرانه یک ماه عبادت و نیایش در ضیافت الهی از بامداد امروز(جمعه) در مصلای امام خمینی (ره) حضور یافتند اقامه نمازعید فطر را به امامت رهبر انقلاب آغاز کردند.

نماز عید سعید فطر لحظاتی قبل به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) تهران اقامه شد. به گزارش خبرنگاران مستقر ایرنا در مصلای تهران محل برپایی نماز عید فطر، هزاران تن از شهروندان تهرانی که به شکرانه یک ماه عبادت و نیایش در ضیافت الهی از […]

نماز عید سعید فطر لحظاتی قبل به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) تهران اقامه شد.

به گزارش خبرنگاران مستقر ایرنا در مصلای تهران محل برپایی نماز عید فطر، هزاران تن از شهروندان تهرانی که به شکرانه یک ماه عبادت و نیایش در ضیافت الهی از بامداد امروز(جمعه) در مصلای امام خمینی (ره) حضور یافتند اقامه نمازعید فطر را به امامت رهبر انقلاب آغاز کردند.
در این جشن با شکوه مذهبی و عید پاکیزگی که به منظور شکرگزاری از انجام یک ماه عبادت و روزه داری و تضرع و تزکیه نفس برپا می شود ایرانیان مسلمان در سراسر میهن اسلامی و در تهران نیز هزاران تن از شهروندان متقی به شکرانه ایام ضیافت الله در این اجتماع بزرگ گردهم آمدند تا نماز پر برکت عید سعید فطر را به امامت ولی امر مسلمین جهان اقامه کنند.
بر پایه گزارش های دریافتی از خبرنگاران مستقر در مصلای تهران، در این جشن باشکوه مذهبی و آیین نمازعید سعید فطر به همراه هزاران تن از نمازگزاران تهرانی ، روسای قوای سه گانه ، مسئولان کشوری ، مقامات عالی رتبه نظامی و انتظامی و شخصیت های علمی و فرهنگی در صفوفی فشرده حضو دارند.
همچنین انبوه مردم مومن تهران و شهرها و شهرک های اطراف پایتخت که از سپیده دم امروز برای برپایی نمازعید فطر روانه مصلای امام خمینی (ره) شده اند در این روز سعید و عید فرخنده که انسان های مومن به فطرت خود باز می گردند قبل از برپایی نمازعید فطر به دعا و مناجات پرداختند و نیز با پرداخت زکات فطریه به دستگیری و کمک مستمندان شتافتند.
سیام ۱۰۶۴

انتهای پیام /*

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها