امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30539
تاریخ انتشار: ۲:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
چاپ خبــر
Share
سجادی گفت باید با استفاده از اساتید حوزه تفسیر ، تجوید و قرائت بکوشیم نیروهای جوان و متعهد را در زمینه های مختلف قرآنی پرورش دهیم. وی در ادامه گفت انشاءا... فرهنگ قرآن جامعه ما را متحول کند و بتوانیم اهداف انقلاب اسلامی را در پرتو قرآن و عترت که دو ستون مهم دین اسلام است جامه عمل بپوشانیم

به گزارش نایینا،امام جمعه نایین با تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم تجلیل گفت: ماه مبارک رمضان ، ماه خدا و سرشار از خیر و خوبی و برکت است و از جمله مواردی که می تواند بر زیبایی این ماه بیفزاید ، حضور فعالانه و مجاهدانه اصحاب فرهنگ و هنر و قرآنی بود که بر […]

به گزارش نایینا،امام جمعه نایین با تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم تجلیل گفت: ماه مبارک رمضان ، ماه خدا و سرشار از خیر و خوبی و برکت است و از جمله مواردی که می تواند بر زیبایی این ماه بیفزاید ، حضور فعالانه و مجاهدانه اصحاب فرهنگ و هنر و قرآنی بود که بر زیبایی و درک و فهم این ماه افزوده گشت.
حجت الاسلام سجادی در ادامه گفت: خودسازی رها ورد ماه مبارک رمضان و افزایش روحیه دینی و انقلابی است و می باید با دلی سرشار از ایمان و اعتقادات قلبی دینی و عقلی به دیگر ماههای سال قدم نهاد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین هم ضمن خیر مقدم به همه مهمانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران به برنامه های اجرایی این اداره در ماه مبارک رمضان پرداخت و برنامه های ماه مبارک رمضان در حوزه از جمله اقدامات حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین پرداخت.

در پایان این جلسه با حضورامام جمعه و مسولین از فعالان فرهنگی هنری و قرآنی تجلیل بعمل آمد

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها