امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30511
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
چاپ خبــر
Share
سرهنگ صادق کاظمزاده اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران انتظامی شهرستان نایین در بازرسی از یک سواری پژو 405 در یکی از ورودی‌های شرقی استان اصفهان محموله 469 کیلو و 320 گرم مواد افیونی را کشف کردند. وی افزود: این محموله شامل 316 کیلو تریاک و 153 کیلو و 320 گرم حشیش که زیر صندلی‌های خودرو و صندوق‌ عقب جاساز شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین گفت: در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵بیش از ۴۶۹ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در شهرستان نایین کشف شد.  به گزارش نایینا ؛ سرهنگ صادق کاظمزاده اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران انتظامی شهرستان نایین در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ در […]

فرمانده انتظامی شهرستان نایین گفت: در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵بیش از ۴۶۹ کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در شهرستان نایین کشف شد.

 به گزارش نایینا ؛ سرهنگ صادق کاظمزاده اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران انتظامی شهرستان نایین در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ در یکی از ورودی‌های شرقی استان اصفهان محموله ۴۶۹ کیلو و ۳۲۰ گرم مواد افیونی را کشف کردند.

وی افزود: این محموله شامل ۳۱۶ کیلو تریاک و ۱۵۳ کیلو و ۳۲۰ گرم حشیش که زیر صندلی‌های خودرو و صندوق‌ عقب جاساز شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین تاکید کرد: در این عملیات سواری ۴۰۵ توقیف و ۲ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها