امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30502
تاریخ انتشار: ۴:۵۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
چاپ خبــر
Share
به گزارش نایینا،همایش نسیم مهر شهرستان نایین بمناسبت روز حمایت از خانواده های زندانیان در محل زورخانه شهید شبانی شهرستان با حضور تنی چند ازمسولان  شهرستان ، خیرین و مسئولین مراکز خیریه و اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نایین برگزار شد .  ابتدا وزیری رییس  زندان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از کلیه اعضای انجمن، خیرین ، مسئولان قضایی و مسولان ادارات و خیرین که در امر میزبانی همکاری و تعامل نمودند به بخشی از فعالیت های صورت گرفته در انجمن و زندان اشاره نمودوخواستار تحقق کمک به خانواده های نیازمند گردید.

به گزارش نایینا،همایش نسیم مهر شهرستان نایین بمناسبت روز حمایت از خانواده های زندانیان در محل زورخانه شهید شبانی شهرستان با حضور تنی چند ازمسولان  شهرستان ، خیرین و مسئولین مراکز خیریه و اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نایین برگزار شد .  ابتدا وزیری رییس  زندان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از کلیه […]

به گزارش نایینا،همایش نسیم مهر شهرستان نایین بمناسبت روز حمایت از خانواده های زندانیان در محل زورخانه شهید شبانی شهرستان با حضور تنی چند ازمسولان  شهرستان ، خیرین و مسئولین مراکز خیریه و اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نایین برگزار شد .

 ابتدا وزیری رییس  زندان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از کلیه اعضای انجمن، خیرین ، مسئولان قضایی و مسولان ادارات و خیرین که در امر میزبانی همکاری و تعامل نمودند به بخشی از فعالیت های صورت گرفته در انجمن و زندان اشاره نمودوخواستار تحقق کمک به خانواده های نیازمند گردید.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها