امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30483
تاریخ انتشار: ۶:۲۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
چاپ خبــر
Share
به گزارش نایینا،حجت الاسلام سید علی سجادی در مسجد جامع نایین گفت: هرچه دشمنان بر تعدی به مسلمانان اصرار ورزند مقاومت مردم مسلمان نیز مستحکم تر می شود.  وی مساله قدس در جهان را مساله ای بزرگ و جهانی دانست و بیان کرد: روز قدس روز وحدت اسلامی است و در مقابل تفرقه بین مسلمانان نقطه عطفی برای رژیم صهیونیستی است. 

به گزارش نایینا،حجت الاسلام سید علی سجادی در مسجد جامع نایین گفت: هرچه دشمنان بر تعدی به مسلمانان اصرار ورزند مقاومت مردم مسلمان نیز مستحکم تر می شود.  وی مساله قدس در جهان را مساله ای بزرگ و جهانی دانست و بیان کرد: روز قدس روز وحدت اسلامی است و در مقابل تفرقه بین مسلمانان […]

به گزارش نایینا،حجت الاسلام سید علی سجادی در مسجد جامع نایین گفت: هرچه دشمنان بر تعدی به مسلمانان اصرار ورزند مقاومت مردم مسلمان نیز مستحکم تر می شود. 

وی مساله قدس در جهان را مساله ای بزرگ و جهانی دانست و بیان کرد: روز قدس روز وحدت اسلامی است و در مقابل تفرقه بین مسلمانان نقطه عطفی برای رژیم صهیونیستی است. 

امام جمعه نایین با بیان اینکه امروز در روز قدس ناقوس نابودی رژیم جعلی صهیونیستی به صدا درآمده است گفت:اگر جنگی رو در رو با این رژیم آغاز شود کلیه جوانان کشورهای مسلمان در مقابل آن خواهند ایستاد زیرا ساکنان آن هیچ انگیزه ای برای دفاع ندارند و اسراییل را وطن خود نمی دانند.
حجت الاسلام سجادی در بخش دیگری از خطبه ها به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدارهای ماه مبارک رمضان اشاره، و بیان کرد: معظم له در این دیدارها روح امید و نشاط را در بین جامعه و جوانان زنده کرد و همواره بر انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن تاکید کردند.
وی افزود:ایشان در این دیدارها بر اعتماد نکردن به دشمن تاکید و بدعهدی آمریکا در برجام را تنها نمونه ای از این بدعهدی ها دانست.
وی بیان کرد: دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر از سر گرفتن فعالیت های هسته ای جان تازه ای به کشور بخشید که با این تصمیم خود با قاطعیت از منافع کشور دفاع کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها