امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30450
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
چاپ خبــر
Share
به گزارش نایینا،ابراهیم عادل زاده نایینی رییس جمعیت هلال احمر نایین عنوان نمود در پی بارندگی های روز یکشنبه مورخ 97/3/13 در حوزه های آب ریز بالادست روستای نیستانک و جاری شدن سیل در رودخانه بزرگ نایین امداد رسانی به بیش از ۱۵ خودرو ۳۰ نفر از افراد گرفتار در سیل صورت گرفت. وی اشاره نمود به محض اطلاع جمعیت هلال احمر از جاری شدن سیل، ۳ تیم امدادی با ۳ دستگاه خودروی عملیاتی و ۱۲ نفر از نجاتگران به حالت آماده باش درآمده و در محورهای جاده نایین به سهیل و جاده نایین به انارک مستقر و به امدادرسانی پرداختند.

به گزارش نایینا،ابراهیم عادل زاده نایینی رییس جمعیت هلال احمر نایین عنوان نمود در پی بارندگی های روز یکشنبه مورخ ۹۷/۳/۱۳ در حوزه های آب ریز بالادست روستای نیستانک و جاری شدن سیل در رودخانه بزرگ نایین امداد رسانی به بیش از ۱۵ خودرو ۳۰ نفر از افراد گرفتار در سیل صورت گرفت. وی اشاره […]

به گزارش نایینا،ابراهیم عادل زاده نایینی رییس جمعیت هلال احمر نایین عنوان نمود در پی بارندگی های روز یکشنبه مورخ ۹۷/۳/۱۳ در حوزه های آب ریز بالادست روستای نیستانک و جاری شدن سیل در رودخانه بزرگ نایین امداد رسانی به بیش از ۱۵ خودرو ۳۰ نفر از افراد گرفتار در سیل صورت گرفت.
وی اشاره نمود به محض اطلاع جمعیت هلال احمر از جاری شدن سیل، ۳ تیم امدادی با ۳ دستگاه خودروی عملیاتی و ۱۲ نفر از نجاتگران به حالت آماده باش درآمده و در محورهای جاده نایین به سهیل و جاده نایین به انارک مستقر و به امدادرسانی پرداختند.
عادل زاده نایینی اضافه نمود با توجه به شکافته شدن سد خاکی جاده سهیل و سد خاکی کلیزه حجم بسیار زیادی از آب در رودخانه جاری گردید که برای ساعاتی تردد در جاده سهیل و جاده انارک را با مشکل مواجه نمود که با اطلاع رسانی و اقدام نیروهای عملیاتی حاضر در صحنه(راهداری،نیروی انتطامی و پلیس راه،هلال احمر،شهرداری و مدیریت بحران فرمانداری) امداد رسانی لازم صورت پذیرفت

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها