امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30435
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
چاپ خبــر
Share
یک فروند هواپیمای F7 که با دو نفر سرنشین  از پایگاه هشتم شکاری اصفهان برای پرواز آموزشی برخاسته بود ساعت 9:58 دقیقه دچار حادثه شد و در حوالی شهرستان نائین سقوط کرد.

جنگنده F7 در حوالی شهرستان نائین سقوط کرد + تصاویر اجتماعی/ حوادث ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ – ۱۴:۳۳  هواپیمای F7 نیروی هوایی ارتش که از پایگاه هشتم شکاری اصفهان به پرواز درآمده بود، در پرواز آموزشی دچار حادثه شد و سقوط کرد. یک فروند هواپیمای F7 که با دو نفر سرنشین  از پایگاه هشتم شکاری اصفهان […]

جنگنده F7 در حوالی شهرستان نائین سقوط کرد + تصاویر


۱۲ خرداد ۱۳۹۷ – ۱۴:۳۳

 هواپیمای F7 نیروی هوایی ارتش که از پایگاه هشتم شکاری اصفهان به پرواز درآمده بود، در پرواز آموزشی دچار حادثه شد و سقوط کرد.

یک فروند هواپیمای F7 که با دو نفر سرنشین  از پایگاه هشتم شکاری اصفهان برای پرواز آموزشی برخاسته بود ساعت ۹:۵۸ دقیقه دچار حادثه شد و در حوالی شهرستان نائین سقوط کرد.

این هواپیما که خلبان و کمک‌خلبان آن خوشبختانه با پرش از سانحه نجات یافتند در ۴۰ کیلومتری نائین در حوالی روستای کِجان با کوه برخورد کرده و منهدم شده است.

بر اساس اعلام منابع آگاه مقصد این هواپیما میدان تیر انارک بوده و به دلیل اینکه منطقه برخورد غیرمسکونی بوده و با توجه به نجات جان سرنشینان حادثه تلفات جانی نداشته است.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگاران این حادثه ناشی از نقص فنی در این پرواز صورت پذیرفته است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها