امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30428
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
چاپ خبــر
Share
خانه تنیس روی میز در شهرستان نایین توسط نماینده شهرستان های نایین و خور و با حضور رئیس هیات تنیس استان اصفهان افتتاح شد.

در مساحت ۱۶۰ مترمربع؛ خانه تنیس روی میز شهرستان نایین افتتاح شد خانه تنیس روی میز در شهرستان نایین توسط نماینده شهرستان های نایین و خور و با حضور رئیس هیات تنیس استان اصفهان افتتاح شد. به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ محمد آریافر با اعلام این خبر اظهار کرد: این مجموعه با مساحت ۱۶۰ […]

در مساحت ۱۶۰ مترمربع؛

خانه تنیس روی میز شهرستان نایین افتتاح شد

خانه تنیس روی میز در شهرستان نایین توسط نماینده شهرستان های نایین و خور و با حضور رئیس هیات تنیس استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ محمد آریافر با اعلام این خبر اظهار کرد: این مجموعه با مساحت ۱۶۰ مترمربع و هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیون ریال برای خرید میز، کفپوش استاندارد و فضاسازی با کمک خیران اداره ورزش وجوانان نایین و هیات تنیس روی میز این شهرستان ایجاد شده است.

رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان نایین بیان کرد: وقتی امکانات ورزش در یک شهرستان وجود داشته باشد بخوبی می توانیم در شناسایی از ظرفیت و استعدادهای جوانان ورزشکار برای رشد آنها قدم برداریم.

وی افزود: سوق دادن مردم به امور فرهنگی و ورزشی تأثیر فوق العاده مثبتی در روحیه آنها دارد و این ملزم به تغییر نگرش در مردم به وسیله احداث این مراکز فرهنگی ورزشی است.

آریافر بیان کرد: تنیس روی میز برای بانوان می تواند در سطح شهرستان یکی از مهیج ترین رشته های ورزشی باشه که به راحتی و با علاقه به آن بپردازند به این دلیل که آسیب بدنی فوق العاده پایینی داشته و از نقاط مثبت آن می توان به بالابردن سطح تمرکز، سرعت تصمیم گیری، چابکی و جلوگیری از آلزایمر اشاره کرد.

افتتاح این خانه توسط نماینده شهرستان های نایین و خور و بیابانک با حضور رئیس هیات تنیس استان اصفهان و کارشناس امور استعدادیابی و پایگاه های قهرمانی سراسر کشور از وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها