امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30423
تاریخ انتشار: ۵:۱۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نائین گفت: روز قدس روز مبارکی است تا جهانیان بدانند ملت شریف ایران صیانت و دیانت را در کنار هم دارند و به گوش جهانیان برسانند اسرائیل ظالم کودک کش با همسایگان اماراتی و سعودی هم صدا شده اند.

به گزارش نایینا،حجت الاسلام سید علی سجادی در مسجد جامع نایین با اشاره به سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: امام خمینی (ره) ملت ایران را از اسارت آمریکا و انگلیس نجات داده است. وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب حدود ۳۰ سال است با هدایت کشور به نحو احسن نشان داده است جانشین خوبی […]

به گزارش نایینا،حجت الاسلام سید علی سجادی در مسجد جامع نایین با اشاره به سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: امام خمینی (ره) ملت ایران را از اسارت آمریکا و انگلیس نجات داده است.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب حدود ۳۰ سال است با هدایت کشور به نحو احسن نشان داده است جانشین خوبی برای امام خمینی (ره) بوده است.

امام جمعه نایین با اشاره به آغاز سی امین سالگرد زعامت رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: در سی سال زعامت رهبر معظم انقلاب، راه و رسم امام خمینی(ره) بخوبی استمرار یافته و اصل ولایت فقیه که انقلاب را از گزند تهدیدهای دشمنان حفظ کرده ارتقا یافته است.

وی افزود: امروز جوامع اسلامی وظیفه دارند حول محور ولایت، وحدت و همبستگی خود را حفظ و در برابر دشمن صفوف یکپارچه ایجاد کنند.

سجادی در بخش دیگری با تأکید بر حضور همه جانبه مردم در راهپیمایی جهانی روز قدس گفت: جمعه هفته آینده، مصادف است با روز قدس که با توجه به تحولات منطقه و ادامه ظلم استکبار جهانی علیه ملت مظلوم فلسطین، همه ما وظیفه داریم در این راهپیمایی شرکت کرده و از کشور مظلوم فلسطین حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: بیش از ۷۰ سال است که استکبار جهانی و اسراییل جنایتکار در فلسطین اشغالی حضور دارد و در طول این سال ها هر روز شاهد بمباران، خیانت، قتل عام و جنایت دشمنان هستیم که ما ملت ایران با حضور خود در صحنه، این اقدام را محکوم کرده و امیدواریم به زودی این ظلم در منطقه پایان یابد.

سجادی افزود: روز قدس روز مبارکی است تا جهانیان بدانند ملت شریف ایران صیانت و دیانت را در کنار هم دارند و به گوش جهانیان برسانند اسرائیل ظالم کودک کش با همسایگان اماراتی و سعودی هم صدا شده اند.

به گفته وی روز قدس یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی است که تا زمان فتح بیت‌المقدس باید ادامه یابد.

امام جمعه نایین همچنین با اشاره به جایگاه شب های قدر اظهار داشت: شب قدر شب سرنوشت سازی است که انسان ها با موقعیت شناسی می توانند از این ظرفیت برای تصحیح گذشته خود اقدام کنند

وی در پایان گفت: شب های قدر فرصت مناسبی برای خودسازی و اصلاح امور زندگی است که باید با شب زنده داری و برقراری ارتباط با قرآن در این شب ها به دنبال تحکیم رابطه با خداوند سبحان باشیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها