امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30416
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
چاپ خبــر
Share
باقریان قیمت تضمینی خرید هرکیلوگرم محصول جو در سال جاری را ده هزار300 ریال اعلام کرد و گفت: قیمت محصول جو در بازار آزاد بالاتر از قیمت مصوب دولت است و کشاورزان به احتمال زیاد در بازار آزاد محصولاتشان را به فروش برسانند.

به گزارش نایینا،باقریان گفت: در نیمه اول خرداد ماه سال جاری کار برداشت مکانیزه جو با استفاده از ۳ دستگاه کمباین مهاجر در سطح ۳۶۰ هکتار از اراضی چوپانان و دق سرخ پایان یافت. وی افزود: نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی و ارائه مشاوره به کشاورزان، استفاده از نهاده های استاندارد در زمان کشت از عواملی […]

به گزارش نایینا،باقریان گفت: در نیمه اول خرداد ماه سال جاری کار برداشت مکانیزه جو با استفاده از ۳ دستگاه کمباین مهاجر در سطح ۳۶۰ هکتار از اراضی چوپانان و دق سرخ پایان یافت.
وی افزود: نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی و ارائه مشاوره به کشاورزان، استفاده از نهاده های استاندارد در زمان کشت از عواملی هستند که باعث تولیدجو میشود
باقریان قیمت تضمینی خرید هرکیلوگرم محصول جو در سال جاری را ده هزار۳۰۰ ریال اعلام کرد و گفت: قیمت محصول جو در بازار آزاد بالاتر از قیمت مصوب دولت است و کشاورزان به احتمال زیاد در بازار آزاد محصولاتشان را به فروش برسانند.
ﺳﻄﺢ زﯾﺮﮐﺸﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت زراﻋﯽ سالانه اﯾﻦ ﺷﻬﺮﺳـﺘﺎن سه هزار ﻫﮑﺘﺎر و ﺳﻄﺢ ﺑﺎغ های آن ۲٫۵ هزار هکتار است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها