امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30410
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
چاپ خبــر
Share
مراسم جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور خیران و مسئولان در نایین برگزار شد در جشن گلریزان نایین مبلغ 770 میلیون ریال برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در زورخانه پوریای ولی این شهرستان جمع آوری شد

به گزارش نایینا،مراسم جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور خیران و مسئولان در نایین برگزار شد. مراسم جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور خیران و مسئولان در نایین برگزار شد در جشن گلریزان نایین مبلغ ۷۷۰ میلیون ریال برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در زورخانه پوریای ولی این […]

به گزارش نایینا،مراسم جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور خیران و مسئولان در نایین برگزار شد.

مراسم جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور خیران و مسئولان در نایین برگزار شد در جشن گلریزان نایین مبلغ ۷۷۰ میلیون ریال برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در زورخانه پوریای ولی این شهرستان جمع آوری شد.

حجت الاسلام شفیعی امام جمعه موقت شهرستان نایین در این مراسم ، سنت حسنه گلریزان را فرصتی برای انسان های با اخلاص و خردمند دانست وگفت : خداوند در قرآن امتحان بزرگی را برای ما قرار داده و آن ماه خیرو برکت رمضان است و چه نیکوست که با کارهای خوبمان در این ماه موجبات آزادی انسان هایی که به دلایل مختلف گرفتار زندان شدند را فراهم کنیم.
وی با اشاره به ارزش معنوی کار خیر در ماه رمضان بیان نمود : نوع نگاه خداوند متعال برای کمک به دیگران بسیار زیبا است که در قرآن به انفاق و دستگیری از همنوعان توصیه های زیادی شده است.
امام جمعه موقت نایین از جشن گلریزان به عنوان حرکت ارزشمند در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در زندان ها یاد کرد و عنوان داشت : در ماه رمضان دل آرام می گیرد و برگزاری جشن گلریزان در ماه رمضان ریشه در فکر معنوی دارد.
وی افزود :گره گشایی از اوصافی است که خیرین در جشن گلریزان با روحیه گذشت و بخششی که دارند به تقرب الهی دست پیدا می کنند.
قاسمی رئیس دادگستری با بیان اینکه جشن گلریزان در ایران قدمت تاریخی بسیاری دارد گفت : گلریزان برگرفته از بهار یعنی بخشندگی و سخاوتمندی است و ماه رمضان ماه مغفرت و بخشش است و بهترین فرصت جهت کمک به نیازمندان و دستگیری از آنها می باشد.
وی افزود : در گلریزان به افرادی کمک می شود که مرتکب جرائم غیر عمد و اکثرا بر اثر مشکلات اقتصادی ، نوسانات بازار توسط شاکیان به زندان منتقل شده اند و اولین خیرین خود شاکیان هستند که با بخشش ومساعدت قسمتی از طلب خود در آزاد سازی فرد پیش قدم می شوند.
وزیری رئیس اداره زندان نایین در مراسم گلریزان با اشاره به آزادسازی ۱۷ نفر زندان در سال گذشته گفت : هم اکنون ۳۰ نفر زندانی نیازمند در زندان این شهرستان هستند که برای آزادسازی آنان به مبلغ ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان نیاز است.
این مراسم که با حضور مسئولین ، خیرین و نیکوکاران در زورخانه پوریای ولی برگزار شد حاضران ۷۷۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مشارکت کردند تا زمینه آزادی آنها فراهم شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها