امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30389
تاریخ انتشار: ۵:۱۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۹
چاپ خبــر
Share
ه گزارش نایینا نقل از خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی  (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در خصوص مشکلات کامیون داران و مرغداران گفت: این عزیزان با مشکلات فراوانی مواجه هستند، مرغداران با افزایش قیمت نهاده های دامی مواجه شده اند و این عزیزان انتظار دارند که در کمیسیون های ذیربط فعالیت انجام دهند تا برای رفع مشکل خود تدبیری اندیشیده شود.

پوربافرانی در تذکر شفاهی خواستار شد: تاکید بر حل مشکلات مرغداران و کامیون داران از سوی مسئولان به دلیل افزایش قیمت ها نماینده مردم نائین در مجلس از مسئولان خواست تا پیگیر حل مشکلات مرغداران وکامیونداران باشند. به گزارش نایینا نقل از خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی  (چهارشنبه، ۹ خردادماه) مجلس شورای اسلامی […]

پوربافرانی در تذکر شفاهی خواستار شد:
تاکید بر حل مشکلات مرغداران و کامیون داران از سوی مسئولان به دلیل افزایش قیمت ها
نماینده مردم نائین در مجلس از مسئولان خواست تا پیگیر حل مشکلات مرغداران وکامیونداران باشند.
عباسعلی پوربافرانی در نطق میان دستور

به گزارش نایینا نقل از خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی  (چهارشنبه، ۹ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در خصوص مشکلات کامیون داران و مرغداران گفت: این عزیزان با مشکلات فراوانی مواجه هستند، مرغداران با افزایش قیمت نهاده های دامی مواجه شده اند و این عزیزان انتظار دارند که در کمیسیون های ذیربط فعالیت انجام دهند تا برای رفع مشکل خود تدبیری اندیشیده شود.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مرغداران خود را با این مشکلات وفق داده اند و با این اوصاف ورشکسته هستند لذا باید تدبیری از سوی مسئولان در این خصوص اندیشیده شود.

وی افزود: کامیون داران نیز به خاطر افزایش بی رویه قیمت لوازم یدکی کامیون مواجه شدند و باید به چندین برابر قیمت آن ها را تهیه کنند لذا استدعا دارم از مسئولین که برای حل مشکلات این دو قشر زحمتکش تدبیری اندیشیده شود تا با مشکلات دیگری مواجه نشوند./

پایان پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها