امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30371
تاریخ انتشار: ۱:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۸
چاپ خبــر
Share
ابراهیم عادل زاده نائینی گفت: در اجرای برنامه که اقلام اهدائی که توسط خیرین بصورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده بود ، مواد غذائی مورد نیازروزه داران نیازمند توسط نیکوکاران تهیه و بین خانوارهای محروم شناسائی شده ساکن در نائین و مناطق اطراف توزیع گردید

به گزارش نایینا،رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت:  طرح سراسری همای رحمت در راستای تشویق و ترغیب داوطلبان به شرکت در امور خیریه و خداپسندانه و کمک به محرومین و نیازمندان با حضور پرسنل جمعیت هلال احمر ، اعضای خانه داوطلب و داوطلبان به انجام رسید . ابراهیم عادل زاده نائینی گفت: در اجرای برنامه […]

به گزارش نایینا،رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت:  طرح سراسری همای رحمت در راستای تشویق و ترغیب داوطلبان به شرکت در امور خیریه و خداپسندانه و کمک به محرومین و نیازمندان با حضور پرسنل جمعیت هلال احمر ، اعضای خانه داوطلب و داوطلبان به انجام رسید .

ابراهیم عادل زاده نائینی گفت: در اجرای برنامه که اقلام اهدائی که توسط خیرین بصورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده بود ، مواد غذائی مورد نیازروزه داران نیازمند توسط نیکوکاران تهیه و بین خانوارهای محروم شناسائی شده ساکن در نائین و مناطق اطراف توزیع گردید .

در این طرح ، سبدهای غذائی شامل /۷ قلم کالای اهدائی مشتمل بر قند ، روغن ، حبوبات ، برنج ، رب گوجه فرنگی ، ماکارونی و چای طی سه مرحله و از طریق فراخوان داوطلبان ، بصورت بسته بندی شده و حتی الامکان با استفاده از وسایل نقلیه شخصی به درب منازل افراد نیازمند همزمان با میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) توزیع گردید .

عادل زاده نائینی ، هدف از اجرای طرح فوق را اطعام نیازمندان و محرومین آبرومند جامعه ، زنان بد سرپرست ، بی سرپرست ، بیماران نیازمند با حفظ کرامت انسانی و تأسی از شیوه رئوفانه حضرت علی ( علیه السلام ) ، کمک به همنوع ، همدلی و همدردی برگرفته از ارزشهای انساندوستانه در ماه نزول قرآن عنوان نمود که با مشارکت فعال تعدادی از داوطلبان مشتاق اجرای طرح و همراهی اعضای خانه داوطلب به انجام رسید .

لازم بذکر است هزینه تهیه هر سبد غذائی بالغ بر یک میلیون ریال بوده که با همیاری خیرین و با صرف هزینه ای بیش از  یکصدمیلیون ریال به انجام رسید .

وی در ادامه افزود : برنامه فوق با این اوصاف جزء برکات و توفیقاتی است که نصیب جمعیت هلال احمر شده واین طرح از سال ۱۳۸۳ شروع شده است  . عادل زاده همچنین کمک به همنوع نیازمند را علاوه بر احساس آرامش و سبکی ، سبب تقویت روحیه معنوی و نشاط در انسان قلمداد کرد و با اشاره بر این نکته افزود : انجام این امور ره توشه ای برای آخرت انسان محسوب میشود و علاوه بر آن بستر لازم را برای آسایش و کمال انسان در آخرت فراهم می کند .

وی گفت : بازدید خانواده های بی بضاعت ، همراه با توزیع اقلام غذائی درایام ماه مبارک رمضان توسط گروههای داوطلبی انجام میشود .

گفتنی است این طرح همه ساله درایام ماه مبارک رمضان با دعوت از خیرین در نیمه دوم ماه مبارک رمضان اجراء می گردد  .

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها