امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30264
تاریخ انتشار: ۹:۵۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
چاپ خبــر
Share
مسئول اداره تبلیغات اسلامی نایین با بیان اینکه در ۵۷ مسجدسطح شهرستان در ماه رمضان فریضه نماز جماعت برگزار میگردد، اعلام داشت که ۲۷ مبلغ برای برپایی فرائض دینی مساجد به این شهرستان اعزام گردیده اند

به گزارش نایینا،نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نایین همایش مبلغین ماه مبارک رمضان با حضور ائمه جماعات مساجد سراسر شهرستان نایین برگزار گردید. به گزارش صاحب نیوز همه ساله با آغاز ماه مبارک رمضان مبلغین و روحانیون شهرستان در یک نشست صمیمانه و معنوی بر اهمیت مسئله‌ی تبلیغ به مصداق فرمایش مقام معظم رهبری《مدظله […]

به گزارش نایینا،نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی نایین همایش مبلغین ماه مبارک رمضان با حضور ائمه جماعات مساجد سراسر شهرستان نایین برگزار گردید.
به گزارش صاحب نیوز همه ساله با آغاز ماه مبارک رمضان مبلغین و روحانیون شهرستان در یک نشست صمیمانه و معنوی بر اهمیت مسئله‌ی تبلیغ به مصداق فرمایش مقام معظم رهبری《مدظله العالی 》:(یکی از واجبترین کارها برای جامعه ی روحانیت و علمای دین در سراسر کشور این است که به فکر باشند ک از این فرصت ها بهترین استفاده را بکنند) تاکید داشته و برتبیین برکات و آثار پرشمار ماه رمضان همت گمارند.
در این همایش مبلغین اعزامی از دفاتر تبلیغات اسلامی استان های قم و اصفهان وهمچنین روحانیون بومی شهرستان نایین با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی در محل حوزه علمیه آیت ا… میرزای نایینی دورهم جمع گردیده و ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی بایکدیگر به تبادل محتوا و نظر پرداختند.
همچنین در این همایش حجج اسلام سجادی، میرزابیگی، موسی کاظمی به ایراد سخنرانی پرداخته وبرلزوم استفاده از ظرفیت این ایام برای مطرح کردن مسائل فرهنگی تبلیغی و پرداختن به مسائل شرعی مردم تاکید نمودند.
حجت الاسلام هاشمی مسئول اداره تبلیغات اسلامی نایین با بیان اینکه در ۵۷ مسجدسطح شهرستان در ماه رمضان فریضه نماز جماعت برگزار میگردد، اعلام داشت که ۲۷ مبلغ برای برپایی فرائض دینی مساجد به این شهرستان اعزام گردیده اند.

هاشمی گفت: از جمله این فعالیت ها اقامه نماز، اجرای فعالیت های قرآنی و پاسخگویی به سوالات شرعی است.
وی اظهار کرد: باید از تمامی ظرفیت های موجود به منظور ترویج و گسترش معارف دینی و قرآنی در این ماه استفاده کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها