امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30256
تاریخ انتشار: ۸:۳۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
چاپ خبــر
Share
جبلی رییس اوقاف گفت: مساحت کل این موقوفات 8 هزار و 344 متر مربع و ارزش آنان نیز بالغ بر 5 میلیارد و 220 میلیون ریال برآورد شده است

به گزارش نایینا؛احمد جبلی گفت: جهت تثبیت مالکیت موقوفات و رقبات این شهرستان ۹ سند به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال برای موقوفات شهرستان نایین اخذ شده است. وی افزود: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و با هدف حفظ و حراست از حقوق واقفان خیر اندیش و همچنین تثبیت مالکیت موقوفات، ۹ سند مالکیت برای موقوفات و رقبات […]

به گزارش نایینا؛احمد جبلی گفت: جهت تثبیت مالکیت موقوفات و رقبات این شهرستان ۹ سند به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال برای موقوفات شهرستان نایین اخذ شده است.

وی افزود: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و با هدف حفظ و حراست از حقوق واقفان خیر اندیش و همچنین تثبیت مالکیت موقوفات، ۹ سند مالکیت برای موقوفات و رقبات این شهرستان اخذ شد.

جبلی گفت: مساحت کل این موقوفات ۸ هزار و ۳۴۴ متر مربع و ارزش آنان نیز بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال برآورد شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین گفت: کاربری این موقوفات شامل: مذهبی، مزروعی و مسکونی است که براساسوقف نامه های این موقوفات نیز عواید حاصل از این موقوفات در جهت ساخت و توسعه اماکن مذهبی و روضه خوانی اباعبدالله الحسین(ع) هزینه می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها