امروز: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30136
تاریخ انتشار: ۹:۰۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نایین گفت : نقض یک جانبه پیمان نامه از سوی آمریکا نشان داد جهان غرب به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست .  حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین افزود: با وجود رهبری آگاه،عالم و مقتدر، استکبار با اقدامات خود توان آسیب رساندن به مردم و نظام ما را نخواهد داشت. 

 امامان جمعه استان اصفهان بد عهدی رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام را نکوهش و محکوم کردند. نایین  امام جمعه نایین گفت : نقض یک جانبه پیمان نامه از سوی آمریکا نشان داد جهان غرب به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست .  حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه […]

 امامان جمعه استان اصفهان بد عهدی رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام را نکوهش و محکوم کردند.

نایین 
امام جمعه نایین گفت : نقض یک جانبه پیمان نامه از سوی آمریکا نشان داد جهان غرب به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست . 
حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین افزود: با وجود رهبری آگاه،عالم و مقتدر، استکبار با اقدامات خود توان آسیب رساندن به مردم و نظام ما را نخواهد داشت. 
امام جمعه نایین خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری آمریکا پیمان شکنی و بدعهدی استکبار را برای چندمین بار مانند پیشینیان خود با خروج از برجام به نمایش گذاشت. 
حجت الاسلام سجادی افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری اگر قرار است به اروپایی ها اعتماد شود باید از آنها تضمین گرفت آنچنان که حضرت ابراهیم(ع) با بت پرستان رفتار کرد.
۷۱۳۶

گلپایگان
امام جمعه گلپایگان گفت: خروج آمریکا از توافقنامه برجام هیچ تفاوتی برای کشور ندارد چون از ابتدا با بی تعهدی، کارشکنی و اعمال تحریم های مستمر نگذاشت ملت ایران از منافع آن بهره مند شوند.
حجت الاسلام و المسلمین سید علی طهماسبی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گلپایگان در محل مصلای این شهر با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام با هماهنگی رژیم صهیونیستی و سه کشور اروپایی صورت گرفته است گفت: سناریوی جدید این است که این سه کشور بمانند آمریکا ایران را تحریم کنند.
ت/۷۱۳۸
کاشان
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: تنها از مردم نمی توان انتظار داشت و مسئولان باید از خود آغاز کرده و در جهت تحقق این شعار، از محصولات تولید داخل در زندگی شخصی خود استفاده کنند.
حجت الاسلام علی احتشام در خطبه های نماز جمعه کاشان افزود: مردم باید فضای روانی موجود در مورد کالای ایرانی را بشکنند و مسئولان نیز پیشگام شده، محصولات ایرانی مورد استفاده خود مانند خودرو را به مردم نشان دهند.
وی گفت: برخی معتقدند با رئیس جمهوری نادان آمریکا که جنگ جهانی دوم به همه زورگویی می کرده، باید با دقت و حساسیت بیشتری برخورد کرد؛ آنها باید از حزب الله لبنان یاد بگیرند که در کشوری با اکثریت مسیحی و به رغم جنگ روانی جریان ۱۴ مارس و تلاش های سعودی ها و آمریکایی ها پیروز انتخابات شد.
امام جمعه موقت کاشان اضافه کرد: حزب الله، این میوه مقاومت برگرفته از حزب ولایت فقیه چنین عمل آمد و مجبور شدند بپذیرند که مقاومت شکست ناپذیراست.
اردستان
امام جمعه اردستان گفت: شامگاه هجدهم اردیبهشت ماه شیطان بزرگ خروجش از برجام را اعلام کرد که برای بسیاری رویداد نامیمونی بود، هر چند حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها فرمودند که آمریکا قابل اطمینان نیست و امروز نیز برای همه آشکار شد.
حجت الاسلام حسن دهشیری افزود: معاهده بین المللی برجام به هر روی امضا شد اما آمریکا برای تسلیم کردن ایران بد عهدی کرده و دست به هر کار دیگری نیز می زند.
وی بیان کرد: آمریکا باید از خیال های واهی خارج شده و بداند که ایران پس از مذاکره با اروپائیان و در صورت ارائه تضمین قاطع در برجام می ماند و در غیر این صورت، از آن خارج خواهد شد.
۷۴۳۱/۸۱۲۳
تیران و کرون
امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: بدعهدی آمریکا در برجام از روی قدرت نیست بلکه ناشی از استیصال دولتمداران این کشور است.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران با اشاره به عهدشکنی رئیس جمهوری آمریکا در برجام افزود: دولت آمریکا شکست های پیاپی را در طی سال های اخیر از جمله طرح خاورمیانه آمریکا، طرح نیل تا فرات، تشکیل داعش و کردستان عراق تجربه کرد و همواره به دنبال جبران این شکست ها است.
وی بیان کرد: در برجام نیز همبستگی بین کشورهای اروپایی را مشاهده و برجام را شکستی برای خود می بیند که از روی انزوا و نه از روی قدرت سعی بر بدعهدی و پیان شکنی کرد.
امام جمعه شهرستان تیران و کرون با اشاره به اینکه رئیس جمهوری آمریکا در برجام شکست خورد و ملت و رهبر ایران پیروز این عرصه بودند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر عهدشکنی دولت آمریکا در برجام تاکید و پیشگویی داشتند و همان پیش بینی رهبر انقلاب صورت گرفت.
ت.۷۱۳۳

امام جمعه خوروبیابانک گفت: اروپا در تمامی مسائل سیاسی اقتصادی و نظامی از آمریکا چند قدم در شرارت جلوتر است.
به گزارش ایرنا،حجت الاسلام سید احمد مهدی نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر خور که در جوار امامزاده سید داود علیه السلام برگزار شد بار دیگر شرارت های استکبار به ویژه آمریکا و اسرائیل در برجام را محکوم کرد و افزود: این دشمنی یک روز و چند هفته و چند ماه نیست؛ بلکه بیش از ۴۰ سال است ادامه دارد.
وی گفت: یکی از اهداف دشمن بدبینی دنیا به قدرت ایران اسلامی است؛ اما این عزت، اقتدار و استقلال، تمامی اهداف آنها را نقش بر آب کرد.
۹۸۶۰

انتهای پیام /*

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها