امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30115
تاریخ انتشار: ۸:۲۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
چاپ خبــر
Share
علی استوار به پیشنهاد استاندار اصفهان و با حکم وزیر کشور، به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان منصوب شد.

با حکم وزیر کشور؛ سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان معرفی شد علی استوار به پیشنهاد استاندار اصفهان و با حکم وزیر کشور، به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان منصوب شد. به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ جلسه تکریم و معارفه فرماندار سابق و سرپرست جدید فرمانداری شهرستان چادگان، شامگاه پنج شنبه با حضور جمعی از خانواده […]

با حکم وزیر کشور؛

سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان معرفی شد

علی استوار به پیشنهاد استاندار اصفهان و با حکم وزیر کشور، به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان منصوب شد.

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ جلسه تکریم و معارفه فرماندار سابق و سرپرست جدید فرمانداری شهرستان چادگان، شامگاه پنج شنبه با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، نماینده مردم چادگان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، فرماندار سابق و جدید، بخشداران، شهرداران، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری چادگان برگزار شد.

حمیدرضا طباطبائی نائینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این مراسم گفت: گردشگری و توسعه صنعت گردشگری یکی از مهمترین برنامه های سیستم جدید مدیریتی در چادگان خواهد بود و فرماندار جدید باید سعی خود را در مسیر اشتغال زایی در صنعت گردشگری به کار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این آئین با حکم وزیر کشور، علی استوار را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری چادگان منصوب کرد و از فعالیت مهدی اسدپور فرماندار سابق چادگان قدردانی کرد.

گفتنی است؛ علی استوار بیش از این به مدت چهار سال فرماندار شهرستان خور و بیابانک بوده و در حوزه های مختلف سیاسی و کمسیون های مختلف استانداری فعالیت داشته است

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها