امروز: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 30101
تاریخ انتشار: ۹:۲۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
چاپ خبــر
Share
دکتر بهزاد متولی زاده گفت: نظر به اینکه تعدادی دامداری های کوچک روستایی در منطقه حنفش نایین فعالیت دارند و بمنظور امکان ایجاد هماهنگی های موثر و وحدت رویه در کنترل و پیشگیری از وقوع بیماری های دامی و نیز پیگیری بهتر و موثر تر مشکلات دامدارانی شرکت تعاونی تشکیل گردید.

به گزارش نایینا،دکتر بهزاد متولی زاده گفت: نظر به اینکه تعدادی دامداری های کوچک روستایی در منطقه حنفش نایین فعالیت دارند و بمنظور امکان ایجاد هماهنگی های موثر و وحدت رویه در کنترل و پیشگیری از وقوع بیماری های دامی و نیز پیگیری بهتر و موثر تر مشکلات دامدارانی شرکت تعاونی تشکیل گردید. وی افزود: […]

به گزارش نایینا،دکتر بهزاد متولی زاده گفت: نظر به اینکه تعدادی دامداری های کوچک روستایی در منطقه حنفش نایین فعالیت دارند و بمنظور امکان ایجاد هماهنگی های موثر و وحدت رویه در کنترل و پیشگیری از وقوع بیماری های دامی و نیز پیگیری بهتر و موثر تر مشکلات دامدارانی شرکت تعاونی تشکیل گردید.
وی افزود: واحدهای های دامداری که در این منطقه قرار دارد با پیگیری های انجام شده مقرر گردید جلسه ای با دامداران آن مجموعه برگزار و لزوم تشکیل شرکت تعاونی دامداری های روستایی که در یک منطقه قرار دارند به دامداران اعلام گردد.
متولی زاده افزود: لذا این جلسه با حضور دامداران منطقه حنفش و مسئولین شبکه دامپزشکی شهرستان ،مدیریت جهاد و اداره کار نایین برگزار گردید که طی آن هر کدام به بیان ضرورت های تشکیل شرکت تعاونی در مناطقی که تعدادی واحد دامداری بصورت مجموعه قرار دارند و سازوکار حاکم بر تعاونی ها پرداختند.
وی افزود: در خاتمه مقرر شد تمامی دامداران آن مجموعه جهت تشکیل شرکت تعاونی دامداران منطقه حنفش نایین به اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی مراجعه نمایند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها