امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 30002
تاریخ انتشار: ۷:۱۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
چاپ خبــر
Share
در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی که در حوزه مطهری نایین برگزارشد حاج اقا بیاتی گفت: بر اساس شعار سال، مردم در سال جاري بايد غيرت‌مندانه با حمايت از كالاي ايراني در واقع بخشي از بار سنگين و بر زمين مانده دولت را هم به دوش بکشند.

به گزارش نایینا، حاج آقا متوسط تبریزی به عنوان رابط نمایندگی ولی فقیه حوزه شهید مطهری نایین معرفی شد. در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی که در حوزه مطهری نایین برگزارشد حاج اقا بیاتی گفت: بر اساس شعار سال، مردم در سال جاری باید غیرت‌مندانه با حمایت از کالای ایرانی در واقع بخشی از بار سنگین و […]

به گزارش نایینا، حاج آقا متوسط تبریزی به عنوان رابط نمایندگی ولی فقیه حوزه شهید مطهری نایین معرفی شد.

در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی که در حوزه مطهری نایین برگزارشد حاج اقا بیاتی گفت: بر اساس شعار سال، مردم در سال جاری باید غیرت‌مندانه با حمایت از کالای ایرانی در واقع بخشی از بار سنگین و بر زمین مانده دولت را هم به دوش بکشند.

وی افزود: باید مسولان از این طریق مقدمات تولید بیشتر و مرغوب ترِ کالای ایرانی را فراهم آورده و زمینه را برای حمایت واقعی از کالای ایرانی و پایین تر آمدن هزینه‌های تولید و در نتیجه بالاتر رفتن کیفیت کالای ایرانی فراهم کنند.

وی گفت: حمایت از کالاى ایرانى، یکى از بهترین و مؤثرترین شیوه‏هاى مقابله با طراحى اقتصادى دشمن است و راه مقابله با جنگ اقتصادى، تکیه‌بر توانایى‏‌ها و ظرفیت‌‏هاى داخلى است.

بیاتی اظهار کرد: برای حمایت از تولیدکنندگان و کارگران ، دولت باید با دو مقوله واردات بی‌رویه و قاچاق کالا به‌طور جد مقابله کند، دشمن هم‌اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادى و جنگ فرهنگى  با کشورمان هدف قرار داده است.

وی افزود: حمایت از کالاى ایرانى، یکى از بهترین و مؤثرترین شیوه‏هاى مقابله با طراحى اقتصادى دشمن است و راه مقابله با جنگ اقتصادى، تکیه‌بر توانایى‏ها و ظرفیت‏هاى داخلى است.

کمک به حفظ و افزایش اشتغال نه‌تنها خدمت به جامعه کارگرى است؛ بلکه زمینه‏ ساز اشتغال جوانان و کاهش معضل بیکارى و حفظ شأن و منزلت خانواده‏هاى ایرانى به شمار مى‏آید.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها