امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29932
تاریخ انتشار: ۳:۳۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نایین گفت: عزم ملی حمایت از تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی است و اگر دولت و ملت با عزم ملی و اعتقاد ملی از کالای ایرانی حمایت کنند توطئه های اقتصادی دشمن خنثی خواهد شد.

به گزارش نایینا،حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین ضمن تبریک اعیاد شعبانی ونیمه شعبان افزود:رهبر معظم انقلاب به همین دلیل شعار حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند. وی تصریح کرد: امروز […]

به گزارش نایینا،حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) در خطبه های نمازجمعه این هفته نایین ضمن تبریک اعیاد شعبانی ونیمه شعبان افزود:رهبر معظم انقلاب به همین دلیل شعار حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.
وی تصریح کرد: امروز ایران برای عبور از مشکلات در برابر خود به یک مدیریت انقلابی و کارآمد نیاز دارد.
سجادی به استراتژی آمریکایی ها طی ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و افزود: آمریکایی ها از همان اول به دنبال ایجاد اختلال در اقتصاد ایران بودند و مقام معظم رهبری به همین دلیل شعار حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.
امام جمعه نایین،با تبریک هفته معلم ، گفت : معلمان در کار خود موفق باشند و دانش‌آموزان را برای جامعه بالنده آموزش بدهند و به این وظیفه خطیر توجه کنند.

 

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها