امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29614
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳
چاپ خبــر
Share
در مراسمی که به مناسبت روز جانباز و خجسته زادروز ولادت عبد صالح، باب الحوائج(حضرت ابوالفضل عباس (ع) در محل اداره برگزارشد، از آقای حیدر علی زندوانیان جانباز مجموعه با اهداء هدیه و لوح،تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

برگزاری مراسم تجلیل از جانباز اداره ورزش وجوانان شهرستان نایین مراسم تجلیل از جانباز اداره ورزش وجوانان شهرستان نایین با حضور سرپرست اداره همزمان با روز جانباز برگزار شد. به گزارش نایینا نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین ، در مراسمی که به مناسبت روز جانباز و خجسته زادروز ولادت عبد صالح، […]

برگزاری مراسم تجلیل از جانباز اداره ورزش وجوانان شهرستان نایین
مراسم تجلیل از جانباز اداره ورزش وجوانان شهرستان نایین با حضور سرپرست اداره همزمان با روز جانباز برگزار شد.
به گزارش نایینا نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین ، در مراسمی که به مناسبت روز جانباز و خجسته زادروز ولادت عبد صالح، باب الحوائج(حضرت ابوالفضل عباس (ع) در محل اداره برگزارشد، از آقای حیدر علی زندوانیان جانباز مجموعه با اهداء هدیه و لوح،تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
بنا براین گزارش”بشیر حمیدی” سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت: روز میلاد حضرت اباالفضل(ع) روز جانباز نامیده شده است، جانبازان این یادگاران دوران دفاع مقدس با توجه به ایثارگری و فداکاری های زیادی که انجام دادند برای ما عزیز و گرامی هستند.
وی در پایان افزود: لازم است یاد و خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس همواره زنده نگه داشته شود.

 

جانباز اداره ورزش

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها