امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 29418
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چاپ خبــر
Share
در راستای اجرای طرح ویژه نظارتی نوروز 97 از 15 اسفند 96 تا 15 فروردین ماه سال جاری به تعداد 56 فقره تخلف صنفی ، بهداشتی و قاچاق کالا تشکیل و رسیدگی شد.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان نایین گفت : ۵۶ فقره پرونده به ارزش ۹۵۴ میلیون ریال در طرح نظارتی نوروز تشکیل شد. میثم عربیان بافرانی در گفتگو با نایینا، گفت : در راستای اجرای طرح ویژه نظارتی نوروز ۹۷ از ۱۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری به تعداد ۵۶ فقره تخلف صنفی ، […]

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان نایین گفت : ۵۶ فقره پرونده به ارزش ۹۵۴ میلیون ریال در طرح نظارتی نوروز تشکیل شد.
میثم عربیان بافرانی در گفتگو با نایینا، گفت : در راستای اجرای طرح ویژه نظارتی نوروز ۹۷ از ۱۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری به تعداد ۵۶ فقره تخلف صنفی ، بهداشتی و قاچاق کالا تشکیل و رسیدگی شد.
وی با اشاره به تعداد ۳۶ مورد گشت مشترک با دستگاههای نظارتی بیان نمود : از ۵۲۰ واحد صنفی در سطح شهرستان بازرسی صورت گرفت که از این تعداد ۵۶ فقره منجر به ارسال گزارش و تشکیل پرونده گردید .
عربیان همچنین از پلمپ تعداد ۵ واحد صنفی ومعدوم سازی مقادیر زیادی کالای تاریخ گذشته بهداشتی خبر داد.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحد صنفی یا غیر صنفی مراتب را به بازرسی اتاق اصناف ، اداره صنعت معدن و تجارت و شبکه بهداشت اعلام تا در صورت اهراز جهت رسیدگی به این مرجع ارسال شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها