امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29411
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چاپ خبــر
Share
سامانه ناپایدار جوی امروز در بیشتر مناطق استان فعال است اما از فردا به مرور زمان از استان خارج می شود و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته، هوا عادی خواهد بود.

کارشناس مسئول پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته این منطقه در گلپایگان با ۱۳ میلیمترثبت شد. به گزارش نایینا نقل از ایرنا،حجت الله علی عسگریان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین بارش ها پس از گلپایگان در اردستان با ۸٫۹، کاشان ۷٫۴، میمه ۷٫۱، خوانسار […]

کارشناس مسئول پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته این منطقه در گلپایگان با ۱۳ میلیمترثبت شد.

به گزارش نایینا نقل از ایرنا،حجت الله علی عسگریان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین بارش ها پس از گلپایگان در اردستان با ۸٫۹، کاشان ۷٫۴، میمه ۷٫۱، خوانسار ۶٫۷، نایین ۶٫۱ و خورو بیابانک ۶ میلیمتر ثبت شده است.
وی همچنین میزان بارش ثبت شده در فریدونشهر را ۴٫۸، ورزنه ۳٫۲، سمیرم ۲٫۹، چادگان ۲٫۵، بویین میاندشت ۲و داران ۲٫۴ میلیمتر اعلام و بیان کرد: هم اکنون در شهرستان نطنز بارش به شکل برف است.
وی گرمترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته را شهر ورزنه با ۲۱ درجه و سردترین نقطه را بویین میاندشت با صفر درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: در ۲۴ ساعت آینده، بیشینه دمای هوا در استان ۲ تا سه درجه و کمینه دما یک تا ۲ درجه کاهش می یابد.
کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سامانه ناپایدار جوی امروز در بیشتر مناطق استان فعال است اما از فردا به مرور زمان از استان خارج می شود و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته، هوا عادی خواهد بود.
هوای فعلی کلانشهر اصفهان همراه با بارش باران با رطوبت ۹۳ درصد و دمای هفت درجه سانتیگراد است.
ت/۳۰۱۱/ ۶۰۲۲

انتهای پیام /*

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها