امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29401
تاریخ انتشار: ۵:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چاپ خبــر
Share
حسن خدابخش روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان بارندگی خور و بیابانک 5.8 میلیمتر ثبت شده است. وی بیشترین بارش ها پس از خور و بیابانک را در نطنز با 3.8، میمه 3، نایین 2.6 و فریدونشهر با 2 میلیمتر اعلام کرد.

اصفهان – ایرنا – رئیس اداره پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان کویری خورو بیابانک ثبت شد. به گزارش نایینا نقل از ایرنا ،حسن خدابخش روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان بارندگی خور و بیابانک ۵٫۸ میلیمتر ثبت شده است. وی بیشترین بارش ها […]

اصفهان – ایرنا – رئیس اداره پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان کویری خورو بیابانک ثبت شد.

به گزارش نایینا نقل از ایرنا ،حسن خدابخش روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: میزان بارندگی خور و بیابانک ۵٫۸ میلیمتر ثبت شده است.
وی بیشترین بارش ها پس از خور و بیابانک را در نطنز با ۳٫۸، میمه ۳، نایین ۲٫۶ و فریدونشهر با ۲ میلیمتر اعلام کرد.
وی همچنین میزان بارش ثبت شده در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته را ۰٫۸ میلیمتر اعلام کرد و گفت: هم اکنون در شهرستان های غربی و سردسیر فریدونشهر و بویین میاندشت بارش ها بصورت برف است.
خدابخش گفت: امروز دوشنبه و فردا سه شنبه با تقویت سامانه ناپایدار جوی در بیشتر مناطق استان، رگبار و رعد و برق و در برخی مناطق تگرگ و در ارتفاعات غرب و شمال و برخی ارتفاعات مرکزی استان مانند کوه کرکس بارش برف پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر نقاط این استان پنج تا ۶ درجه کاهش می یابد، افزود: گرمترین نقطه استان در ۲۴ ساعت آینده شهر ورزنه با ۲۴ درجه و سردترین نقطه، بویین میاندشت با سه درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می شود.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان خاطرنشان کرد: بارش تگرگ نیز بیشتر در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.
اداره کل هواشناسی استان اصفهان همچنین به باغداران و کشاورزان توصیه کرده است که نسبت به استحصال و استفاده حداکثری از بارش های رگباری در طی هفته جاری برنامه ریزی کنند.
هواشناسی استان اصفهان همچنین از مرتعداران خواست از تردد و چرای دام در مسیر آبراهه ها و مسیل های این استان خودداری کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها