امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29174
تاریخ انتشار: ۷:۲۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چاپ خبــر
Share
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین از برگزاری دوره آموزشی به منظور بالا بردن سطح آگاهی بیش از 50 نفر از مکبرین در کانون فرهنگی هنری مساجددر مسجد الرضا(ع ) نایین خبر داد.

به گزارش نایینا،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین از برگزاری دوره آموزشی به منظور بالا بردن سطح آگاهی بیش از ۵۰ نفر از مکبرین در کانون فرهنگی هنری مساجددر مسجد الرضا(ع ) نایین خبر داد. ماشااله فخارزاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین به خبرنگارنایینا گفت: با توجه به روند رو به […]

به گزارش نایینا،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین از برگزاری دوره آموزشی به منظور بالا بردن سطح آگاهی بیش از ۵۰ نفر از مکبرین در کانون فرهنگی هنری مساجددر مسجد الرضا(ع ) نایین خبر داد.

ماشااله فخارزاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین به خبرنگارنایینا گفت: با توجه به روند رو به رشد فزآینده تکنولوژی که بعضی از وقتها متاسفانه وجهه منفی آن غالب می شود بایستی در جهت مقابله با آن از پتانسیل موجود خود برای مقابله با تهاجم فرهنگی قدم برداریم و جایگزین مناسب را انتخاب نمائیم.

وی افزود: یکی از مسائلی که ما در نماز جماعت می توانیم بر کیفیت آن بیفزائیم مسئله صوت مکبرین می باشد که می توانند تاثیر بسزائی در روحیه نمازگزاران و بهبود فرآیند اجرائی بهتر نماز داشته باشند.

فخارزاده به برگزاری دوره آموزشی برای کودکان و نوجوانان در یکی از کانونهای مساجد شهرستان اشاره کرد و گفت: از ظرفیت تمامی کانونها و سایر مساجد هماهنگی برای آموزش مکبرین استفاده خواهد شد.

این برنامه با حضور ۲۹ کانون فرهنگی هنری  و۵۰مکبر در مسجدالرضا(ع) نایین برگزار  شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها