امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29144
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
چاپ خبــر
Share
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین گفت: به‌منظور تشویق و تجلیل از عملکرد کارگران برتر حوزه‌های مختلف، کارگران نمونه شهرستان نایین در هفته کارگر معرفی می‌شوند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین گفت: به‌منظور تشویق و تجلیل از عملکرد کارگران برتر حوزه‌های مختلف، کارگران نمونه شهرستان نایین در هفته کارگر معرفی می‌شوند. به گزارش نایینا نایین، محمد خلیلیان صبح امروز در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر این شهرستان در تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته کارگر، اظهار داشت: هفته کار […]

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین گفت: به‌منظور تشویق و تجلیل از عملکرد کارگران برتر حوزه‌های مختلف، کارگران نمونه شهرستان نایین در هفته کارگر معرفی می‌شوند.

به گزارش نایینا نایین، محمد خلیلیان صبح امروز در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته کارگر این شهرستان در تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته کارگر، اظهار داشت: هفته کار و کارگر فرصتی مناسب در راستای تقدیر از کارگران برتر و نیز برگزاری آئین تجلیل از جامعه کار و تلاش و کوشش است.

وی با اشاره به‌ اینکه هفته کارگر از تاریخ ۵ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد افزود:‌ با همکاری واحدهای اقتصادی و بسیج کارگری شهرستان همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه را در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار خواهیم کرد.

خلیلیان ادامه داد علاوه بر برگزاری همایش گرامیداشت هفته کارگر، دیدار با امام جمعه محترم، برگزاری نماز وحدت، دیدار با خانواده شهدای کارگر و . . . را از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته عنوان نمود.

وی اظهار داشت: از دیگر برنامه های این هفته در تاریخ ۸ اردیبهشت، کارگران و کارفرمایان با شرکت در نماز جمعه همبستگی خود را بار دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان خواهند داد.

اسماعیل بابائیان دبیر کمیسیون کارگری شهرستان نیز در این جلسه ضمن تبریک سال جدید بر ضرورت توجه به مشکلات کارگران تاکید نمود و افزود هفته کارگر فرصت مغتنمی است تا از کسانی که چرخ‌های اقتصادی کشور را به حرکت در می‌آورند تجلیل شود.

سرگرد نصیری مسوول بسیج کارگری شهرستان نیز در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال بنام حمایت از کالای ایرانی حمایت و تجلیل از جامعه کارگران که پیش قراولان سنگر اقتصاد مقاومتی هستند را بسیار پسندیده شمرد و افزود بسیج کارگری شهرستان از تمام ظرفیت های بالقوه جهت برپایی هر چه بهتر همایش استفاده خواهد کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها