امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29084
تاریخ انتشار: ۷:۲۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
چاپ خبــر
Share
رئیس پلیس فتای اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که با راه اندازی سایت ثبت نام لاتاری، اطلاعات بانکی دو هزار و ۸۰۰ نفر از کاربران را بدست آورده بود خبرداد

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ سید مصطفی مرتضوی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه حساب بانکی آن ها بصورت اینترنتی برداشت شده است، اظهار کرد: بررسی موضوع این برداشت در دستور کار ماموران پلیس فتای اصفهان قرار گرفت. رئیس پلیس فتای اصفهان با بیان […]

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ سید مصطفی مرتضوی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه حساب بانکی آن ها بصورت اینترنتی برداشت شده است، اظهار کرد: بررسی موضوع این برداشت در دستور کار ماموران پلیس فتای اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای اصفهان با بیان اینکه افراد شاکی برای ثبت نام در لاتاری یکی از کشورها، مبلغ ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت کرده بودند، تصریح کرد: چند روز پس از ثبت نام حساب بانکی آن ها به صورت اینترنتی برداشت می شود.

وی ادامه داد: ماموران پلیس فتای اصفهان پس از انجام یکسری اقدامات تخصصی در فضای مجازی و شناسایی سایت مذکور که یک سایت فیشینگ بود موفق شدند سازنده آن را که جوانی ۲۷ ساله و ساکن یکی از استان های کشور بود شناسایی و با نیابت قضائی دستگیر کنند.

سرهنگ مرتضوی اظهار داشت: فرد دستگیر شده در اعترافات خود به سرقت اطلاعات بانکی ۲ هزار و ۸۰۰ نفر ازکاربران و برداشت مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از حساب آنها با همدستی همسر، مادر و فرد دیگری اعتراف کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها