امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29082
تاریخ انتشار: ۷:۱۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
چاپ خبــر
Share
رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه سواری زانتیا در محور نائین -اردستان و فوت دو نفر و مجروح شدن فرد دیگری خبر داد.

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین پورقیصری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به واژگونی یک دستگاه زانتیا، اظهار کرد: ماموران پلیس راه اصفهان-نائین در ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه روز گذشته از واژگون شدن یک دستگاه سواری زانتیا در محور نائین -اردستان خبرداد. رئیس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه در اثر این حادثه […]

به گزارش نایینا نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین پورقیصری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به واژگونی یک دستگاه زانتیا، اظهار کرد: ماموران پلیس راه اصفهان-نائین در ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه روز گذشته از واژگون شدن یک دستگاه سواری زانتیا در محور نائین -اردستان خبرداد.

رئیس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه در اثر این حادثه دو نفر از سرنشینان در دم فوت کردند، عنوان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

وی با بیان اینکه رانندگانم هنگام رانندگی از عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: رانندگان هنگامی که احساس خستگی و خواب آلودگی دارند در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی رانندگی کنند.

سرهنگ پورقیصری همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری دوو در محور کوهپایه -سجزی و فوت یک نفر و مجروح شدن دو نفر دیگر خبر داد و گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری  دوو ، در محور کوهپایه -سجزی، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

این مسئول عنوان کرد: متاسفانه در اثر این حادثه راننده سواری دوو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و دو سرنشین آن مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ پورقیصری افزود: کارشناسان پلیس راه ، علت وقوع این حادثه رانندگی را  عدم  توجه به جلو توسط راننده اعلام کرده اند.

انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها