امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29059
تاریخ انتشار: ۳:۳۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نایین گفت: مردم با مشاهده کیفیت کالاهای ایرانی رغبت بیشتری برای خرید این تولیدات خواهند داشت و همواره کالای ایرانی را نسبت به کالاهای خارجی ترجیح می دهند

به گزارش نایینا،حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) با اشاره با نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر فرزانه انقلاب با عنوان حمایت از کالای ایرانی، بر اقدام موثر در زمینه فرهنگ سازی حمایت از تولید و کالای داخلی به عنوان وظیفه ای […]

به گزارش نایینا،حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) با اشاره با نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر فرزانه انقلاب با عنوان حمایت از کالای ایرانی، بر اقدام موثر در زمینه فرهنگ سازی حمایت از تولید و کالای داخلی به عنوان وظیفه ای همگانی تاکید کرد.  

وی افزود: مردم با مشاهده کیفیت کالاهای ایرانی رغبت بیشتری برای خرید این تولیدات خواهند داشت و همواره کالای ایرانی را نسبت به کالاهای خارجی ترجیح می دهند. 

سجادی گفت: همچنان که مردم در همه عرصه ها حضور دارند، باید در عرصه اقتصادی هم مشارکتی فعال و پویا داشته باشند و بر اساس فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب گام بردارند.
وی یان کرد: تولید محصولات بدون کیفیت منجر به بد بینی مردم نسبت به همه تولیدات ایرانی شده و باید تولیدکنندگان با ارتقای کیفیت کالاهای داخلی نگاه مردم را تغییر داده و احساس خوبی برای آن ها ایجاد کنند.
امام جمعه نایین در ادامه با اشاره به ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی گفت: ملت ایران قاطعانه در فروردین سال ۱۳۵۸ به جمهوری اسلامی رای داده و خواستند که کشور با مقررات اسلامی اداره شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها