امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 29052
تاریخ انتشار: ۵:۳۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
چاپ خبــر
Share
در طی این دوره 20 روزه، تنها 3 روز بدون تصادف در شهرستان داشتیم، ضمن آنکه در تاریخ های 28 اسفند و 8 فروردین بیشترین جمع ماموریت ها را شاهد بوده ایم.

کاهش ۳۰ درصدی تصادفات در ایام نوروز ۹۷ در شهرستان نایین به گزارش نایینا نقل از مسئول پایگاههای اورژانس ۱۱۵ نایین طرح امداد و سلامت نوروزی ۱۳۹۷ که توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان همزمان با سایر نقاط استان در حال اجرا بود از تاریخ۹۶/۱۲/۲۴لغایت۹۷/۱/۱۵ با بکار گیری ۴۰ نفر از پرسنل عملیاتی در قالب ۶ کد […]

کاهش ۳۰ درصدی تصادفات در ایام نوروز ۹۷ در شهرستان نایین

به گزارش نایینا نقل از مسئول پایگاههای اورژانس ۱۱۵ نایین طرح امداد و سلامت نوروزی ۱۳۹۷ که توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان همزمان با سایر نقاط استان در حال اجرا بود از تاریخ۹۶/۱۲/۲۴لغایت۹۷/۱/۱۵ با بکار گیری ۴۰ نفر از پرسنل عملیاتی در قالب ۶ کد عملیاتی و یک اتاق فرمان به اجرا در آمده است.


در طول دوره اجرای این طرح تعداد ماموریت های تصادفی ۳۰ درصد و تعداد مصدومین تصادفی نزدیک به ۲۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش نشان می دهد. ولی تصادفات با تعداد مصدوم بالا با رشد ۵۰ درصدی به ۶ مورد رسید که مجموعاً ۳۱ مصدوم داشته است.
در این مدت پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان بر بالین ۲۷۱ مصدوم و بیمار حاضر شدند و جمعاً ۱۷۴ نفر را به مراکز درمانی منتقل کردند از این تعداد ۱۷۰ نفر بیمار غیر تصادفی و ۱۰۱ نفر مصدوم تصادفی بوده اند ضمن آنکه ۵۱ درصد ازماموریت ها در محیط های شهری و ۴۹ درصد در جاده ها به انجام رسیده است.
آقای عباسی اضافه کرد در طی این دوره ۲۰ روزه، تنها ۳ روز بدون تصادف در شهرستان داشتیم، ضمن آنکه در تاریخ های ۲۸ اسفند و ۸ فروردین بیشترین جمع ماموریت ها را شاهد بوده ایم.

منبع روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نایین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها