امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27974
تاریخ انتشار: ۱:۱۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چاپ خبــر
Share
پوربافرانی در تذکر شفاهی: معوقات کارگران ۶ روز مانده به سال پرداخت نشده است/ انتقاد از عدم تشکیل شورای عالی رفاه

پوربافرانی در تذکر شفاهی: معوقات کارگران ۶ روز مانده به سال پرداخت نشده است/ انتقاد از عدم تشکیل شورای عالی رفاه نماینده مردم نایین در مجلس نسبت به عدم پرداخت معوقات کارگران انتقاد کرد و گفت: متاسفانه شورای عالی رفاه که وظیفه آن پیگیری این مسائل است تاکنون تشکیل نشده است. چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ […]

پوربافرانی در تذکر شفاهی:
معوقات کارگران ۶ روز مانده به سال پرداخت نشده است/ انتقاد از عدم تشکیل شورای عالی رفاه
نماینده مردم نایین در مجلس نسبت به عدم پرداخت معوقات کارگران انتقاد کرد و گفت: متاسفانه شورای عالی رفاه که وظیفه آن پیگیری این مسائل است تاکنون تشکیل نشده است.

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶

عباسعلی پوربافرانی در نطق میان دستور

به گزارش نایینا نقل از  خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در جلسه علنی امروز (چهار شنبه، ۲۳ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد بند ۱۲ ماده ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس، گفت: این بند تاکید به تصویب سازوکار لازم جهت بهبود روش‌های نظارتی و ساماندهی امور ناظران منتخب مجلس و کمیسیون‌ها درمجامع و شوراها و دریافت گزارش آنان دارد؛ آقای نوبخت در تلویزیون اعلام می کند که حقوق کارمندان دولت پرداخت شده است در حالی که کارگران ماه ها است حقوق معوقه دارند و عیدی برخی از آنها هنوز پرداخت نشده است این افراد چه وضعیتی باید داشته باشند.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، افزود: تا آغاز سال نو ۶ روز روز دیگر باقی نمانده چه پاسخی به کارگری که ماه ها حقوق و عیدی نگرفته و معوقه دارد باید دهیم.

وی افزود: از هیات رییسه درخواست می کنیم سازوکار نظارتی که در ماده ۲۴  تعریف شده را اتخاذ کنند؛ به عنوان عضو ناظر شورای عالی رفاه  باید در خصوص حقوق و عیدی کارگران که مساله ای معیشتی و رفاهی است توضیح دهیم به مدت ۲۱ ماه است شورای عالی رفاه که وظیفه آن پیگیری این مسائل است تاکنون در کشور تشکیل نشده است.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نیاز است حقوق و معوقات کارگران هر چه سریع تر پیگیری شود./

پایان پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها