امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27899
تاریخ انتشار: ۸:۲۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
چاپ خبــر
Share
مراسم تشیع پیکر حاج غلامحسین اشکستانی، پدر بزرگوار شهیدان قدرت الله و رضا اشکستانی از شهدای شهرستان نایین پس از طواف در امام زاده سلطان سید علی(ع) نایین با حضور اقشار مختلف مردم در روستای نوبهار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش نایینا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران نایین گفت: والدین شهدای انقلاب اسلامی نقش بسیار بزرگی در تربیت فرزندان صالح و متعهد و انقلابی داشته اند و تجلیل از آنان سبب انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب می شود. افزود: شهید قدرت الله ۲۴ ساله و در سال۱۳۶۴درفاو والفجر۸ […]

به گزارش نایینا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران نایین گفت: والدین شهدای انقلاب اسلامی نقش بسیار بزرگی در تربیت فرزندان صالح و متعهد و انقلابی داشته اند و تجلیل از آنان سبب انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب می شود.
افزود: شهید قدرت الله ۲۴ ساله و در سال۱۳۶۴درفاو والفجر۸ مفقود الاثردر و شهید رضا اشکستانی ۱۸ ساله در ساه ۱۳۶۵در عملیات کربلای۵ و در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
وی اضافه کرد: پیکر پدر شهیدان اشکستانی امروز با حضور گسترده و قدرشناس مردم و مسئولین شهرستان نایین پس از تشییع در کنار فرزندانش در گلزار شهدای روستای نوبهار آرام گرفت.
فرمانده سپاه نایین گفت: امروز امنیت، آسایش، آرامش و عزت کشور مدیون خون پاک و شهداست.
سرهنگ پاسدارمسعوداکبری افزود: از حضور پر شور و مردم ولایتمدار شهرستان وروستای نوبهار در تشییع ‌جنازه پدر شهیدان اشکستانی تقدیر کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها