امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27661
تاریخ انتشار: ۲:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
چاپ خبــر
Share

 به گزارش نایینا ،رئیس تعزیرات حکومتی نایین و خوروبیابانک گفت : طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال ۹۶ و نوروز ۹۷ از امروز آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد. میثم عربیان بافرانی رئیس تعزیرات حکومتی نایین و خوروبیابانک  گفت : در راستای آغاز طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال ۹۶ و نوروز ۹۷ […]

 به گزارش نایینا ،رئیس تعزیرات حکومتی نایین و خوروبیابانک گفت : طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال ۹۶ و نوروز ۹۷ از امروز آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد.
میثم عربیان بافرانی رئیس تعزیرات حکومتی نایین و خوروبیابانک  گفت : در راستای آغاز طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال ۹۶ و نوروز ۹۷ گفت : این طرح در حوزه تخلفات صنفی ، بهداشتی و قاچاق کالا و ارز بوده که از۱۵ اسفندماه آغاز و تا۱۵ فروردین ماه ادامه دارد.
وی افزود : طی گشت های مشترک بازرسی با سایر ارگانها تخلفات احتمالی را گزارش و بلافاصله مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
عربیان در ادامه ضمن هشدار و برخورد با واحدهای صنفی بدون پروانه کسب بیان نمود: همشهریان می توانند هر گونه تخلفات اعم از گران فروشی ، کم فروشی ، احتکار ، عدم درج قیمت و تخلفات بهداشتی را از طریق سامانه ۱۲۴ و ۱۳۵ همچنین شماره های ۴۶۲۵۹۲۱۰ و ۴۶۲۶۷۱۱۱ اعلام تا مورد رسیدگی و برخورد قانونی قرار بگیرد.
این قاضی تعزیرات حکومتی در پایان از رسیدگی به ۲۷۳ فقره پرونده تخلف صنفی و بهداشتی ، ۲۹۸ فقره پرونده قاچاق کالا وارز در ایستگاه بازرسی شهید شرافت نایین و شهید رشیدی خوروبیابانک در سال ۹۶ خبرداد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها