امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27617
تاریخ انتشار: ۵:۵۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
چاپ خبــر
Share
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: مسئولین به‌هیچ‌وجه حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد: مسئولین حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: مسئولین به‌هیچ‌وجه حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند. به گزارش خبرگزاری فارس از میبد، محسن صادقیان عصر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان […]

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد:
مسئولین حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: مسئولین به‌هیچ‌وجه حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از میبد، محسن صادقیان عصر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان میبد بابیان اینکه در جلسات باید نحوه گزارش دهی ساده‌تر باشد، اظهار داشت: باید برای نحوه و اجرای هر چه‌بهتر کار برنامه ارائه دهیم و نقاط ضعف سال گذشته و مشکلات سال قبل را برطرف کنیم نه اینکه فقط به اعداد و ارقام بسنده کنیم که اعداد بیانگر چیزی نیست و باید جزییات را به استان و مشکلات و محاسن را ارائه دهند.

وی افزود: شهر تاریخی میبد که پا به‌پای استان درحرکت است و همچنین دارای مردمانی که صاحب اخلاق و ادب و شهرت ایرانی و جهانی دارد ارزشمند است که قطعاً بعد از مرکز استان شهرهایی چون میبد جاذب گردشگری است و باید تلاش کنیم تا برگزاری جشنواره‌ها و جشن‌ها شهر میبد را به‌خوبی معرفی کنیم و همچنین از بزرگان و اندیشمندان شهر در این جشن‌ها تقدیر و تشکر شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه باید در سطح جامعه فضای نشاط و شادی افزایش پیدا کند، افزود: در جشن‌ها و جشنواره‌ها اولویت کار باید مردم باشند و دستگاه‌های دولتی و اجرایی نباید در محور کار قرار بگیرند و از جوانان و نوجوانان استفاده شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود بابیان اینکه جامعه به نشاط و شادی نیاز دارد و نباید برخی مراسمات را حذف کرد، عنوان کرد: بجای اینکه برخی برنامه‌ها را حذف کنیم باید آن‌ها را به نحوه درست مدیریت کنیم و با کمک خود مردم این نشاط را فراهم کنیم.

صادقیان در ادامه گفت: باید میبد را در شهرستان‌های دیگر نیز معرفی کنیم خصوصاً در شهرستان‌های استان‌های هم‌جوار چون نائین که شورای شهر اخیراً تفاهم‌نامه خواهرخواندگی امضاشده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه ادارات و ارگان‌های وابسته به دولت در ایام نوروز باید به زیباسازی و نظم در ادارات و نمای ساختمان توجه داشته باشند، بیان کرد: باید دست‌فروش‌هایی که در مسیرهای اصلی تردد می‌کنند را ساماندهی و نظارت و ساماندهی دقیقی بر تبلیغات ورودی شهرها انجام شود.

صادقیان با تأکید بر اینکه در ایام نوروز تمام دستگاه‌های مسئول باید برای خدمت‌رسانی به مسافران آمادگی لازم را داشته باشند و کشیک‌های آن‌ها برقرار باشد، تصریح کرد: در این ایام بازدیدهای سرزده از مرکز استان در دستور کارمان خواهد بود و از هر مکانی که ممکن باشد بازدید و نظارت صورت خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: به‌هیچ‌وجه روسای ادارات حق استفاده از خودروهای دولتی جهت امور شخصی را ندارند و نباید بیرون از ساعات اداری از آن استفاده کنند که در صورت مشاهده توسط نیروی انتظامی برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به موضوعاتی مانند کمبود آب، وجود سفال چینی و دیده نشدن برخی روستاها و جانمایی آن‌ها در مسیر مسافران نوروزی اذعان کرد: این امر نیاز به فرهنگ‌سازی در همه ایام سال دارد که البته با کمبود اعتبارات و مشکلات زیاد مالی دولت و طرح بازآفرینی شهرها که در دستور کار قرار دارد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها