امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27586
تاریخ انتشار: ۸:۲۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
چاپ خبــر
Share
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وجود نزدیک به 4 میلیون جویای کار در کشور، از اختصاص حدود 70 هزار میلیارد تومان برای کاهش مشکل بیکاری خبرداد

به گزارش نایینا نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،نصرالله بازوند در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بر لزوم توجه ویژه مدیران به برنامه های ۹ گانه وزارتخانه برای کاهش این چالش تاکید کرد. وی افزود: یکی از این برنامه ها توجه ویژه به اشتغال است و با توجه به […]

به گزارش نایینا نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،نصرالله بازوند در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بر لزوم توجه ویژه مدیران به برنامه های ۹ گانه وزارتخانه برای کاهش این چالش تاکید کرد.
وی افزود: یکی از این برنامه ها توجه ویژه به اشتغال است و با توجه به افزایش تعداد جویندگان کار از گذشته تاکنون باید برنامه ریزی جامعی برای رفع این مشکل صورت گیرد. با توجه به تجمیع بیکاری اگر سالانه یک میلیون شغل هم در کشور ایجاد شود، باز هم پدیده بیکاری رفع نخواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه عمده بیکاران دانش آموخته مراکز آموزش عالی و دانشگاهی هستند باید در این خصوص تدبیر جدی اتخاذ شود.

معاون وزارت تعاون با بیان اینکه فاصله میان وزارت علوم و دانشگاه ها با بازار کار در حال افزایش است، ادامه داد: باید در ایجاد رشته های تحصیلی در کشور نیازسنجی کرد،این کار تنها در حوزه بهداشت و درمان انجام شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها