امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27548
تاریخ انتشار: ۷:۵۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
چاپ خبــر
Share
سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در این آیین گفت: نیروی انتظامی برای این که بتواند از سازوکار بهتر و تجهیزات مناسب تری برای مبارزه با قاچاق بهره ببرد، اقدام به نصب این دستگاه X-Ray در این ایستگاه نموده است

اولین سامانه بازرسی ایکس ری خودرویی کشور در ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نایین افتتاح و به بهره برداری رسید. سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در این آیین گفت: نیروی انتظامی برای این که بتواند از سازوکار بهتر و تجهیزات مناسب تری برای مبارزه با قاچاق بهره ببرد، اقدام به نصب این […]

اولین سامانه بازرسی ایکس ری خودرویی کشور در ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نایین افتتاح و به بهره برداری رسید.
سردار مهدی معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در این آیین گفت: نیروی انتظامی برای این که بتواند از سازوکار بهتر و تجهیزات مناسب تری برای مبارزه با قاچاق بهره ببرد، اقدام به نصب این دستگاه X-Ray در این ایستگاه نموده است.
وی افزود: این دستگاه ایکس-ری ساخت صنایع داخلی بوده و برای اولین بار در سطح کشور در ایستگاه شهید شرافت شهرستان نایین نصب و عملیاتی شده است.
سردار معصوم بیگی با اشاره به این که این اکس ری خوردویی قدرت کشف را مضاعف و دوچندان می کند گفت: این دستگاه از امروز زیربار ترافیک قرار گرفت که ضمن بهره برداری از آن در مدت چندین ماه آزمایش شده و پس از رفع اشکالات ابتدایی آن، در دیگر نقاط استان و سپس در سطح کشور نصب شود.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به این که نیروی انتظامی خط مقدم مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با مواد مخدر است تصریح کرد: شهید شرافت در راه مبارزه با مواد مخدر جان خود را نثار کرد و در مجموع نیز نیروی انتظامی افزون بر چهارهزارشهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است که این نشان می دهد این نیرو در این مسیر کاملا مصمم بوده و تا پای جان ایستاده است.

 

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها