امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27517
تاریخ انتشار: ۲:۳۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
چاپ خبــر
Share
امام جمعه نایین،ین روز به عنوان روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده که در این ارتباط تکریم مادران و همسران شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای عرصه تامین امنیت و انرژی هسته ای باید مورد توجه باشد

امام جمعه نایین با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) گفت :ادب و اخلاص این زن موجب شد که به زنی برجسته و مثال زدنی در تاریخ اسلام تبدیل شود. وی افزود: این روز به عنوان روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده که در این ارتباط تکریم مادران و همسران شهدای هشت […]

امام جمعه نایین با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) گفت :ادب و اخلاص این زن موجب شد که به زنی برجسته و مثال زدنی در تاریخ اسلام تبدیل شود.
وی افزود: این روز به عنوان روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده که در این ارتباط تکریم مادران و همسران شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای عرصه تامین امنیت و انرژی هسته ای باید مورد توجه باشد.

 سجادی با اشاره به اینکه در طول سال باید با خانواده های شهدا و ایثارگران دیدارکرد افزود: تقاضای تمام خانواده های شهدا که عزیزانشان برای دفاع از اسلام،نظام و انقلاب جانشان را داده اند این است که خون شهیدانشان هدر نرود. 
وی اضافه کرد: همه باید بدانند که یاد و خاطره شهدا بدون تکریم خانواده های آنان محقق نمی شود و اگر ایران اسلامی امروز سربلند و با عزت است به خاطر خون همین شهدا است. 
امام جمعه نایین گفت: نباید امور خانواده های شهدا به فراموشی سپرده شود و یا حرف هایی زده شود که دل آنان شکسته شده، چرا که خانواده های شهدا همچنان در حال جهاد کردن هستند و فاصله گرفتن از ولایت و گفتن کلماتی که بوی سستی می دهد خیانت به آرمان های شهدا است. 
حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سیدعلی(ع) گفت: دشمن وقتی از مبارزه مستقیم مایوس شود تلاش می کند با افزایش فشار اقتصادی معیشت مردم را تحت تاثیر گذاشته و توده های مردم را دچار تردید کند. 

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری افزود: این سخنان را مسئولان و مردم باید جدی بگیرند زیرا فرمایشاتی راهگشا و کاربردی متناسب با وضعیت امروز و آینده کشور است. 

حجت الاسلام سجادی با اشاره به محورهای مورد توجه در آسیب شناسی انقلاب اظهار کرد: توسعه کشور باید همراه با توسعه عدالت باشد لذا مسئولان عدالت را در توده های مختلف مردم حمایت کنند و گسترش دهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها