امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27436
تاریخ انتشار: ۵:۴۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۹
چاپ خبــر
Share

فرماندار شهرستان نایین در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اعلام نمود : بهره برداری از ۴۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در شهرستان نایین نشست خبری فرماندار شهرستان نایین به مناسبت هفته دولت برگزار گردید.محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه که با حضور معاونت فرمانداری شهرستان نایین ، شهردار […]

فرماندار شهرستان نایین در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اعلام نمود : بهره برداری از ۴۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در شهرستان نایین
نشست خبری فرماندار شهرستان نایین به مناسبت هفته دولت برگزار گردید.محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه که با حضور معاونت فرمانداری شهرستان نایین ، شهردار نایین ، بخشدار انارک در جمع اصحاب رسانه شهرستان نایین برگزار گردید ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین تبریک اعیاد پیش روی قربان و غدیر عنوان نمود جایگاه خبرنگاران به گونه ای است که شایسته می باشد از عملکرد و رویدادهای شهرستان مطلع شوند تا با انتشار اخبار، افکار عمومی را از خدمات دولت مطلع نمایند.
جمالی در ادامه افزود از ابتدای آغاز کار در شهرستان با آزمون حساس انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت خود را آغاز نمودم که با همراهی مجموعه فرمانداری شهرستان نایین و دستگاه های اجرایی و عوامل اجرایی و نظارتی و بازرسین انتخابات توانستیم بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) انتخاباتی را با حضور حداکثری مردم شریف و شهید پرور شهرستان نایین در بهترین شرایط بدون کمترین مشکل اجرایی ، برگزار کنیم.
جمالی در ادامه افزود شهرستان نایین که بالغ بر یک چهارم مساحت استان اصفهان را در بر می گیرد باید با هنر اصحاب رسانه و انعکاس اخبار و خدمات انجام شده در این شهرستان در استان و کشور مطرح شود و با بیان پتانسیل ها و ویژگی های شهرستان نایین در جهت جذب گردشگران و توسعه این شهرستان اقدام گردد. وی با بیان اینکه شهرستان نایین دارای آثار تاریخی و پتانسیل های گردشگری زیادی می باشد خاطر نشان کرد با همت دولت محترم و دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری ، راه و شهرسازی و میراث فرهنگی شاهد اقدامات گسترده ای در احیای بافت تاریخی نایین بوده ایم که امیدواریم با حضور گردشگران و ایجاد اقامتگاههای بوم گردی بتوانیم در جهت ایجاد اشتغال و توسعه بیشتر ، گام برداریم.
فرماندار شهرستان نایین گفت در همین راستا تلاش نموده ایم ضمن ایجاد وحدت و تعامل در میان مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه محترم نایین ،نماینده محترم مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری با ایجاد اتاق فکر در شهرستان بر اساس پتانسیل های علمی و تجربیات بدون وارد شدن به مسایل و جریانات سیاسی و دعوت از مجامع صنفی و صنعتگران و کارآفرینان و صاحبان تفکر و اندیشه در شهرستان و ایجاد کمیته ای در این زمینه از پتانسیل های موجود در جهت برگزاری همایش ها و مراسم های ملی و مذهبی و ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاران استفاده نماییم.
ایشان اظهار داشت نقش خبرنگاران در مراسمی مانند روز شهرستان بسیار حایز اهمیت است چرا که اصحاب رسانه به نحوی نمایندگان افکار عمومی می باشند و می توانند با انتقاد های سازنده و پیشنهادات برآمده از بطن جامعه ، مجموعه مدیریتی و اجرایی شهرستان را در برگزاری هرچه بهتر این گونه مراسم ها و خدمات رسانی مناسب به مردم همراهی کنند.
جمالی در قسمتی از جلسه با اشاره به اینکه امسال در هفته دولت ۴۳ پروژه در شهرستان نایین مورد بهره برداری قرار گرفت ، اعتبار هزینه شده در این پروژه ها را بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان اعلام نمود. وی افزود این پروژه ها توسط ۱۰ دستگاه اجرایی از جمله راه و شهرسازی ، جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی ، امور برق ، آبفار و آبفا و …. انجام شده است . همچنین در راستای خدمات دیگر دولت تدبیر و امید ۱۸ کیلومتر از باند دوم جاده نایین – انارک با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان احداث گردیده که در ایمن سازی مسیر طریق الرضا (ع) نقش اساسی خواهد داشت و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و امید واریم مسیر باقی مانده با همت دولت محترم در آینده نزدیک تکمیل گردد.همچنین بهره برداری از طرح مسکن ۱۵۰ واحدی نیز از پروژه های مهم شهرستان می باشد. وی در ادامه با اشاره به بحران آب در بسیاری از مناطق کشور و خشکسالی های به وجود آمده عنوان نمود الحمدلله با همت دولت تدبیر و امید و تلاش های دستگاه های اجرایی از جمله آبفار و آبفا تا کنون مشکلی در بحث قطع آب و بحرانی شدن آن در شهرستان نایین نداشته ایم و در همین زمینه در راستای عمل به شعار سال در خصوص اقتصاد مقاومتی استفاده از پساب فاضلاب در جهت درختکاری و ایجاد کمربند سبز در مسیر طریق الرضا و استفاده در صنایع ، در دستور کار قرار دارد. ایشان در پایان ضمن تبریک هفته دولت به مجموعه خدمتگزاران مردم در دستگاه های دولتی ابراز امید واری نمود در سایه عنایات امام زمان (عج) و عمل به منویات مقام معظم رهبری و با تدبیر دولت دوازدهم به ریاست دکتر روحانی بتوانیم در پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهرستان نایین و در راستای عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران گام هایی موثر و در خور شأن مردم شریف برداریم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها