امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 27072
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چاپ خبــر
Share

فرمانده سپاه نایین با ارسال پیامی از حضور حماسی مردم ولایت مدار در مراسم استقبال و تشییع  اعلام داشتند. به گزارش خبرنگار نائینا ، سرهنگ مسعود اکبری فرمانده سپاه نایین با ارسال پیامی از حضور حماسی مردم ولایت مدار در مراسم استقبال و تشییع اعلام داشتند. بسم رب الشهدا و الصدیقین با درود و سلام به شهدای […]

فرمانده سپاه نایین با ارسال پیامی از حضور حماسی مردم ولایت مدار در مراسم استقبال و تشییع  اعلام داشتند.

به گزارش خبرنگار نائینا ، سرهنگ مسعود اکبری فرمانده سپاه نایین با ارسال پیامی از حضور حماسی مردم ولایت مدار در مراسم استقبال و تشییع اعلام داشتند.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

با درود و سلام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و ده شهید بزرگواری که امروز فضای شهر ودیارمان را با حضور خود عطراگین نمودند ، وحال و هوای معنویت و همدلی را در دیارمان زنده کردند .

امروز برگ زرین دیگری در تاریخ پر ارزش شهرستان نایین ورق خورد و ماندگار شد.

امروز شهرستان نایین ، میزبان شهدای گمنام و خوش نام بود و انصافاً  چه زیبا مردم خوب ، خونگرم  و

شهید پرور نایین مهمان نوازی کردند ، و با احترام از همه مردم عزیز ، بزرگوار ، مذهبی و نجیب شهرستان نایین ، روستاهای کوهستان و بهارستان ،لای سیاه و لای رودشت ، محله های زندوان و محمدیه ، روستای مزرعه امام و شهربافران  و از همه عزیزانی که همراهی وپشتیبانی نمودند ، امام جمعه محترم ،فرماندار محترم ، مسئولین عزیزی که لطف نمودند و از نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی که با ارسال پیام از حضور شهدا در شهرستان ابراز خرسندی نمودند و دریک کلام از همه زن و مرد ، کودک و بزرگ تشکر و قدر دانی می نمایم.

اگر لحظه های زیادی را بی صبرانه در انتظار حضور شهدا تحمل فرمودید و از تاخیری که به سبب دیر وارد شدن کاروان شهدا به شهرستان پیش آمد عذر خواهی میکنم .خصوصاً از مردم خوب محله زندوان که شاید نتوانسته فیض کامل از شهدا را داشته باشند.

در پایان از درگاه خداوند متعال می خواهم تا توفیق شهادت در راه خودش را نصیب ما فرماید.

پاینده و پیروز باشید

شنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۶

سرهنگ مسعود اکبری

فرمانده بسیج مقاومت سپاه شهرستان نایین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها