امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 27043
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
چاپ خبــر
Share

اردشیر عسکری در حاشیه افتتاح ایستگاه برنامه ورزش صبحگاهی گفت: ورزش همگانی نیاز اساسی جامعه است و باید برای ترویج این فرهنگ جدی تر گام برداریم. به گزارش خبرنگار نائینا؛ نخستین ایستگاه برنامه ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین در پارک لاله این شهرستان برگزار شد. اردشیر عسکری شهردار نایین با بیان این که از راه‌های […]

اردشیر عسکری در حاشیه افتتاح ایستگاه برنامه ورزش صبحگاهی گفت: ورزش همگانی نیاز اساسی جامعه است و باید برای ترویج این فرهنگ جدی تر گام برداریم.
به گزارش خبرنگار نائینا؛ نخستین ایستگاه برنامه ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین در پارک لاله این شهرستان برگزار شد.
اردشیر عسکری شهردار نایین با بیان این که از راه‌های پیشگیری از بیماری ها از جمله بیماری‌های قلبی و عروقی، تحرک است که متأسفانه جامعه به این سمت نرفته ، تصریح کرد: خوشبختانه در شهرستان امکانات و زیر ساخت های ورزشی فراوانی با هزینه بالا فراهم شده و باید از آن بیشترین بهره را ببریم، چرا که ورزش در پیشگیری، درمان و کاهش بسیاری از بیماری ها موثر است.
وی اظهار کرد : موضوع ورزش صرفا یک فعالیت تفریحی در زندگی نیست چرا که سلامت و نشاط جمعی را به دنبال دارد.
عسکری در خصوص برگزاری برنامه‌های ورزش صبحگاهی گفت: برگزاری برنامه‌های ورزش همگانی با حضور مسوولان شهرستان و مردم می‌تواند در ترویج فرهنگ ورزش مؤثر باشد.
وی نتیجه سلامت افراد جامعه را کارآمدی و توانمندی آن جامعه عنوان کرد و افزود: در جامعه‏ای که افراد آن از سلامتی برخوردار باشند، نیرو و سرمایه آن جامعه برای پیشرفت به کار گرفته می‏شود.
شهردار نایین افزود: ورزش همگانی نیاز اساسی جامعه است و باید برای ترویج این فرهنگ جدی تر گام برداریم.
وی یادآور شد: امیدواریم این حرکت بتواند گام مؤثری در راستای ترویج فرهنگ ورزش و گرایش مردم به سمت ورزش‌های همگانی باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها