امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26889
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
چاپ خبــر
Share

فرمانده حوزه مقاومت بسیج آیت اله نایینی در گفتگو با خبرنگار نائینا از برگزاری طرح میقات صالحین در نماز جمعه این هفته خبر داد. محسن نیکوبخش بیان داشت : تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقلابی و دارای موضع از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است. وی افزود : صالحین در واقع، بمنزله هموار […]

فرمانده حوزه مقاومت بسیج آیت اله نایینی در گفتگو با خبرنگار نائینا از برگزاری طرح میقات صالحین در نماز جمعه این هفته خبر داد.

محسن نیکوبخش بیان داشت : تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقلابی و دارای موضع از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است.

وی افزود : صالحین در واقع، بمنزله هموار کردن مسیر ظهور امام عصر (عج) ، کادرسازی دوباره برای انقلاب و نیز جریان‌سازی فرهنگی در کشور، با هدف غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل‌های فرهنگی، دینی است.

این فرمانده در ادامه اضافه کرد : اکنون که مقام معظم رهبری با وجود وضعیت نامساعد فرهنگی برای نهادهای فرهنگی تعبیر آتش به اختیار را بکار برده اند که نشان از نا رضایتی معظم له از فرهنگ کشور است بسیج مانند گذشته سعی در ایجاد فضایی جهت تربیت انسانهای انقلابی و کادرسازی جهت ایجاد فضای فرهنگی مناسب در کشور است.

وی با اشاره به اینکه امروز حلقات صالحین جهت نشان دادن اینکه مقام معظم رهبری تنها نیست افزود : بسیج در تمامی صحنه ها مشغول فعالیت و پشتیبان ولایت فقیه است.

نیکو بخش در پایان اظهار داشت : بسیج

یان امروز با حضور در مصلای نماز جمعه  نشان دادند  تدابیر و فرمایشات مقام معظم رهبری را با گوش جان شنیده و چراغ راه خود می دانند.

گفتنی است در این جلسه ۷حلقه از ۴پایگاه با عناوین شهید حسین همدانی ، شهید آوینی ، شهید سقاباشی ،شهید خلیل سلطانی،شهید موسی کاظمی ، شهید مختاری زاده،شهید جبلی در مسجد جامع نایین برگزار شد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها